SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos dodatkowo do spalania - pomozcie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie biore TSE z Olimpu, biore 3 razy dziennie. Chcialbym jednak cos wziac dodatkowo, co najlepiej do tego , jakies najlepsze polaczenie. Cena raczej gra role, ale chcialbym sie dowiedziec rowniez jakie bedzie najlepsze a nie tylko najtansze rozwiazanie. POZdrawiam i bardzo dziekuje wszystkim za dotychczasowa pomoc, w kazdym z dzialow .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
spalacz możesz złączyć z aminokwasami

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4816
dolacz amino jakies z trecka ale jest drogie, l-carnityna jest tania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
l-karnityna- daje cos wogole, slyszalem , ze to tylko pic na wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
lkarnityna,chrom, Efedyrynke mozesz dodac jak twardys. a tak to jakis antykatabolik by sie przydal typu glutamina czy Bcaa.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no te aminkwasy rzeczywiscie drogie. Chodzi mi jednak, o cos "na spalanie", a te aminokwasy , jesli sie nie myle to na co innego. Nie wiem myslalem wlasnie o l-karnitynie, TFB albo TFT z Treca lub dodatkowa puszke TSE z Olimpu, zeby zwiekszyc dawki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam , ze ciagle dopisuje, ale co chwile cos mi wpada do glowy. A co sadzicie o HMB dodatkowo?? TYlko mi wlasnie HMB kojarzy sie z silka , a ja nie cwicze na silowni, tylko aeroby i A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
To zalezy od tego jakie dawki bierzesz i na jakim poziomie zatluszczenia jestes. Jak jestes tluscioch to bierz do 6 tse dziennie w podzielonych porcjach a jak robisz ostatni sszlif to mozesz dodac Yohimbine 10mg dziennie. Jakis lagodny spalacz typu chrom lkarnityna. Napewno przydatne beda kwasy tluszczowe. zaopatrz sie w omega3 stosuj tak jk na etykietce. CLA do spalania sadla beda napewno przydatne.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA ??

Następny temat

prosba o rozpisanie supli

WHEY premium