SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos dodatkowo do spalania - pomozcie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47395 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie biore TSE z Olimpu, biore 3 razy dziennie. Chcialbym jednak cos wziac dodatkowo, co najlepiej do tego , jakies najlepsze polaczenie. Cena raczej gra role, ale chcialbym sie dowiedziec rowniez jakie bedzie najlepsze a nie tylko najtansze rozwiazanie. POZdrawiam i bardzo dziekuje wszystkim za dotychczasowa pomoc, w kazdym z dzialow .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27778
spalacz możesz złączyć z aminokwasami

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 292 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4816
dolacz amino jakies z trecka ale jest drogie, l-carnityna jest tania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47395 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
l-karnityna- daje cos wogole, slyszalem , ze to tylko pic na wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37391
lkarnityna,chrom, Efedyrynke mozesz dodac jak twardys. a tak to jakis antykatabolik by sie przydal typu glutamina czy Bcaa.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no te aminkwasy rzeczywiscie drogie. Chodzi mi jednak, o cos "na spalanie", a te aminokwasy , jesli sie nie myle to na co innego. Nie wiem myslalem wlasnie o l-karnitynie, TFB albo TFT z Treca lub dodatkowa puszke TSE z Olimpu, zeby zwiekszyc dawki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
przepraszam , ze ciagle dopisuje, ale co chwile cos mi wpada do glowy. A co sadzicie o HMB dodatkowo?? TYlko mi wlasnie HMB kojarzy sie z silka , a ja nie cwicze na silowni, tylko aeroby i A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37391
To zalezy od tego jakie dawki bierzesz i na jakim poziomie zatluszczenia jestes. Jak jestes tluscioch to bierz do 6 tse dziennie w podzielonych porcjach a jak robisz ostatni sszlif to mozesz dodac Yohimbine 10mg dziennie. Jakis lagodny spalacz typu chrom lkarnityna. Napewno przydatne beda kwasy tluszczowe. zaopatrz sie w omega3 stosuj tak jk na etykietce. CLA do spalania sadla beda napewno przydatne.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA ??

Następny temat

prosba o rozpisanie supli

WPC zestaw