SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos dla maluszka

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Sprzedam dwa nowe i nie uzywane dwa kombinezony. Jeden w kolorze czerwonym-reniferek (polarowaty) a drugi granatowy caly polarowaty.
Czerwony jest od 9 mies do 12 miesiecy a granatowy do 7 miesiecy. Kupione i byly za male.

Naprawde kombinezony sa ładne i cieplutkie a na taka pogode jak jest to w sam raz dla maluszka. Zdjecia moge wyslac na e-maila jesli ktos jest zainteresowany kupnem kombinezonów.

Cena za 2 kombinezony to 60 euro

KONTAKT: 086-226-0242


Posiadam do sprzedania wózek spacerówka dziecięca firmy GRACO. Spacerowka użyta tylko raz.
Cena: 50 euro. Zdjecia wysylam na e-maila osobom, ktora sa zainteresowane zakupem wozka
Kontakt: 086-226-0242 Nie odpowiadam na smsy.


Sprzedam nowy szpiwór do spacerówki w kolorze bialo niebieskim. Nowiutki i ani razu nie uzywany. Moja cena to 60 euro.
KONTAKT: 0862260242Zdjecia moge wyslac na e-maila jesli ktos jest zainteresowany kupnem.Kontakt rowniez na gg 9347199


Sprzedam nowiutki kombinezon w kolorze niebieskim od 6 do 9 miesiecy dla chłopaka. Kupilam wczoraj, ale jest za maly. Kosztowal 25 euro. Sprzedam za 15 euro. Po co ma lezec i tak w nim chodzic nie bedzie. Prosze o kontakt zainteresowanych zakupem: 086- 226- 0242. Mam również ciuszki mniejsze do sprzedania ( bluzeczki, spioszki, body, czapeczki). Posiadam jeszcze 2 nowiutkie kombinezony procz tego i jeden 2 razy uzyty. Jesli nikt nie zechce to po prostu je wyrzuce, bo mi sie juz nie przydadza. Naprawde nikt nie chce?? W sumie jest 3 kombinezony nowe i jeden 2 razy uzyty.
Kontakt rowniez na gg 9347199


Jesli nikt nie zechce ciuszkow to bede musiala wyrzucic je w kosz, bo mi juz sie nie nadadza. Moge sposcic z ceny jesli ktos bedzie naprawde zainteresowany. Wiec czekam.


Możliwość wysłania ciuszków do Polski. Doliczamy wysylke wtedy, ale nie jest droga, bo juz wysyłałam kilka razy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPRZEDAM VPX REDLINE W KAPSUŁKACH 140 KAPSUŁEK

Następny temat

lancome bienfait multi-vital 50ml

WHEY premium