SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Corhydron Jelfa 100mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34858
Corhydron Jelfa 100mg nie wiem czy ktoś to używa tutaj, ale może...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2157
ostatnio bylo glosno o tym srodku ja bym sie bal go zarzywac
w ciągu roku na rynek trafiło ponad 5 tys. ampułek corhydronu, z których część, zamiast tego leku, używanego przeciw alergiom, zawiera silny specyfik używany podczas operacji, chlorsuccillin. Jego zażycie mogło prowadzić do śmierci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34858
Seria z 50 i 100mg jest oka problemy były z innymi z tego co kojarzę Zresztą ta seria działa jak ma działaś Nikt się nie przekręcił ;p

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2008-07-28 21:40:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
a do czegóż Ci to cudo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33896
Na co to komu w sporcie potrzebne ?

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Otóz kortyzol zwiększa wytrzymałość na ból , powoduje ze organizm jest w stanie "przeoczyć" mikoruszkodzenia , Powoduje ze organizm walczy wiekszym bilansem sił i energi nawet przemienia własne tkanki w glukoze , uzywa energi bardziej zbilansowanie zmniejszajac zuzycie glukozy w tkankach, pozatym zwiększa liczbe czerwonych krwinek , powoduje to ze np. organizm maratończyka który powienien dostać poważnego kryzysu energetycznego na 35 km jest w stanie dotrwac do końca , to jest pożadane w dyscyplinach wytrzymałościowych typu maraton , kolarstwo , pływanie długodystansowe . "

Źródło: http://www.sfd.pl/Kortyzol_art_-t240388.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 4804 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44754
bierz ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
-SHIELD- Sama nazwa sfd po rozwinięciu daje sportowe forum dyskusyjne. Kolarstwo, bieganie to również jest sport i tam środki takie i podobne są stosowane. Więc jeśli mam to w ręku to co stoi na przeszkodzi by zrobić kilka fotek, może kiedyś komuś się przydadzą.

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2008-07-29 11:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22067
na ugryzienie osy w policzek podziałało ale w sporcie to nie wiem po co.

tutaj adrenalina w lesie koncentracja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sanatorium przecież opisałem, a dokładniej zacytowałem ;d zastosowanie w sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz co to zespol Cushinga? to teraz wklep sobie na google i zobaczysz panow z nadmiarem kortyzolu /:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTOFORT-Pakistan

Następny temat

TRIACANA (T3) Laboratorios Aventis Pharma S.A LYON FRANCE

nutloveb