SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Controloc 40 pomogl, ale przy odstawieniu wszystko wrocilo do normy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2880
Witam, przejde odrazu do rzeczy jakies 2 lata temu pierwszy raz dostrzeglem problem ze zgaga, wzialem ze 3x tabletke i przeszlo a przed wzieciem kilka dni pod rzad troche mnie trzymala, wszystko bylo okey az do nie dawna, kiedy wyjechalem na praktyki wiadomo nie zdrowe jedzenie alkohol, zgaga codziennie, wrocilem do domu wszystko wrocilo do normy, i okolo 2 miesiace temu wyjechalem na wakacje z tym ze po ich powrocie juz nie wrocilo wszystko do normy, zdrowe odzywianie a mimo to zgaga dzien w dzien, udalem sie do lekarza przepisal mi controloc 40 i skierowal wrazie co na badanie gastroskopii, w pierwszy dzien Controloc zaczal dzialac, czulem sie zaj**iscie, moglem pic odzywki i takie tam, gdy sie skonczyl, po kilku dniach niestety ale controloc nie wyleczyl mnie, odrzucam sprawdzam od czego mam problemy niestety, wszystko wskazuje na to poki co ze mam od wszystkiego, wyglada mi to jakbym mial wrzody albo cos, tylko ze bralem controloc co powinno mi pomoc, ale dobra odlozylem teraz bialko ktore pilem nawet witaminy, omega 3 w tabletkach kupilem oslonke na zoladek ale tez nie pomaga, gastroskopie mam za 10 dni, leki na mnie nie dzialaja inne niz controloc, mam pytanie wiecie moze z czym mam problem, albo co mi dolega ?? sterydow nie bralem, kilka razy kreatyne i bialko, nie wydaje mi sie zebym tym zniszczyl sobie az tak zoladek ale wole zapytac jakiegos eksperta, oczywiscie bede konsultowal sie z lekazem ale znajac zycie wine zwali na odzywki. Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Może się tak zdarzyć ,że inhibitory pompy protonowej np controloc będziesz musiał zażywać przez dłuższy okres czasu.
Poczekaj na gastroskopię ,wtedy lekarz będzie mógł stawiać diagnozę.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WilkQu :)

Następny temat

Wzdęcia brzucha i trzęsiawka

Wiecej