SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Conor McGregor uderzył starszego mężczyznę, bo ten nie chciał napić się jego whiskey

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 8215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No jak widać Ajrisze są chamami bez względu na wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Conor McGregor Instagram

Whiskey Conora McGregora spuszczona w toalecie jako odpowiedź na wybryk Irlandczyka

Niektórzy właściciele irlandzkich pubów na Florydzie zrezygnowali ze sprzedaży w swoich lokalach whiskey Proper No. 12 Conora McGregora, a jeden z nich posunął się dalej wylewając ją do toalety i publikując z tego film okraszony dosadnym komentarzem.

Jest to reakcja na niedawno ujawniony incydent z kwietnia, kiedy to McGregor w jednym z pubów w Dublinie uderzył starszego mężczyznę tylko dlatego, że ten odmówił napicia się jego whiskey.

Według anonimowej osoby będącej świadkiem tego incydentu, tak miała wyglądać cała sytuacja:

Świadek
„Facet, któremu McGregor zaproponował drinka miał powiedzieć: „Nie chcę pić tego gówna, nie chcę twojego drinka”, McGregor nie był zadowolony. I na pewno na tym się skończyło – wtedy on się na niego rzucił”.


Źródło powiedziało również, że Conor McGregor nie radzi sobie zbyt dobrze z alkoholem.

Świadek
„Powiedziano mi, że kiedy wypije sobie kilka drinków, wpada w stan mocnego pobudzenia”.


Personel pubu Salty Shamrock w Apollo Beach na Florydzie zamieścił film przedstawiający jak wylewają do ubikacji whiskey Proper No. 12. Właściciel Sean Rice nagrał film z całej akcji:

Sean Rice
„To jest margines społeczny, który wszyscy popieraliśmy”, mówi Rice, wskazując na oprawione zdjęcie McGregora postawione na toalecie.


Pracownik pubu
„Twoje zdrowie”, mówi inny pracownik.


Sean Rice
„Dobra, wylejcie to do toalety, bo tam właśnie teraz jest miejsce dla jego whisky. Wejdźcie tu. Proper No. 12, do diabła z tym. Nigdy nie będzie sprzedawana w tym barze”.


Kilku pracowników pubu przystąpiło do wylewania butelek trunku McGregora do toalety.

Sean Rice
„Tam jest miejsce dla whiskey McGregora. To gnojek z marginesu społecznego. Mocno pachnie, prawda?”.


Następnie właściciel pubu wskazuje na oprawione zdjęcie McGregora.

Sean Rice
„To zdjęcie tutaj? Wyrzućcie je do kosza.”


Następnie pracownicy spuszczają wodę w toalecie, a właściciel pokazuje siebie zbierając wszystkie puste butelki.

Sean Rice
„Jesteśmy teraz wolni od Proper No. 12 w Salty Shamrock.”


Zdjęcie Conora McGregora zostało następnie wyjęte ramki i podarte przez pracownika.

Sean Rice
„Życie jest zbyt krótkie, by być kojarzonym z szumowinami”, powiedział Rice.


Puste butelki zostały wyniesione na zewnątrz i wyrzucane do kosza.

Sean Rice
„Wywalcie je, stłuczcie je, tak jest.

Cóż, ludzie, to właśnie poczułem na akcję tak zwanego Irlandczyka uderzającego starszego człowieka w barze. Po prostu obrzydliwe zachowanie”.


VIDEO:
https://www.dublinlive.ie/news/dublin-news/irish-pub-staff-florida-pour-16773712#ICID=OffSiteVideo 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Teraz pora nagrać jak ktoś pije Propera, a potem nim rzyga.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
A ja myślę że Conor "postawił" na nie tą klientelę co trzeba
ci np panowie by się chętnie z nim napili
Albo np .ten pan z avka Mariana takze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
https://twitter.com/OldManUFC 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Koło nazwał jego whisky szczochami w sensie "piss", ale to nie jest jakoś strasznie obraźliwe wyrażenie tutaj, tak mówi każdy Irlandczyk na alkohole.ktorych nie lubi, taki slangowy termin. To nie jakas wyszukana obraza.
No chyba, że ktoś jest przesadnie wrażliwy na swoim punkcie, to bije wtedy dziadka w łeb.
Poza tym dziadek też juz mogl być wypity.

A.odnosnie gangsterów z którymi zadarł, mówią ludzie na ulicy w Dublinie, że musiał.ich wpłacić za to i spłacił grubo.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

ESPN

Conor McGregor zabrał głos w sprawie incydentu w pubie – „Przyznaję, że popełniłem błąd”

Conor McGregor odniósł się do incydentu do którego doszło w kwietniu w irlandzkim pubie. Były mistrz UFC uderzył starszego mężczyznę tylko dlatego, że ten odmówił przyjęcia drinka jego whiskey.

Po opublikowaniu materiału video z tamtego zajścia, na McGregora spadła fala krytyki po tym jak z błahego powodu uderzył starszego mężczyznę, który odważył się odmówić napicia Proper No. Twelve.

Ariel Helwani z ESPN rozmawiał z Conorem McGregorem, który przerwał milczenie w tej sprawie.
https://twitter.com/arielhelwani/status/1164654987911290880

Conor McGregor
„W rzeczywistości nie ma znaczenia, co się tam wydarzyło. Myliłem się. Ten człowiek zasłużył na to, aby cieszyć się swoim czasem w pubie bez takiego finału, do którego doszło. I chociaż stało się to pięć miesięcy temu, próbowałem to naprawić i naprawiłem to. To nawet nie ma znaczenia, byłem w błędzie. Muszę przyznać to tu przed tobą i wziąć na siebie odpowiedzialność. Jestem to winien ludziom, którzy mnie wspierali. Jestem to winien mojej matce, ojcu, rodzinie. Jestem to winien ludziom, którzy szkolili mnie w sztukach walki”.


McGregor powiedział dalej, że jako osoba i zawodnik sztuk walki podejmuje kroki w celu poprawy swojego zachowania.

Conor McGregor
„Ja taki nie jestem. To nie jest powód, dla którego zacząłem się zajmować sztukami walki lub zgłębiać sporty walki. Powodem, dla którego to robię, była obrona przed tego typu scenariuszami. Widząc to, chociaż minęło kilka miesięcy, to jest jak sztylet wbity w serce. Robiłem kroki ku temu i ciągle staram się, by być lepszym. Jestem tu po prostu po to, aby się do tego przyznać i ruszyć dalej, a także zmierzyć się z konsekwencjami.

Cokolwiek się teraz stanie, stawię temu czoła. Cokolwiek mnie spotka, zasługuję na to. Stawię czoła wszystkiemu. Nie będę się ukrywać. Popełniłem błąd. To było całkowicie nie do zaakceptowania dla osoby na moim miejscu”.


Incydent w pubie był drugą sytuacją w której McGregor wszedł w konflikt z prawem w ciągu dwóch miesięcy. McGregor został aresztowany i oskarżony o odebranie i zniszczenie komórki mężczyzny, który zrobił mu zdjęcia przed klubem nocnym w Miami w marcu. Zarzuty te zostały wycofane w maju. McGregor przyznał, że również w tej sytuacji popełnił błąd.

Conor McGregor
„Muszę przestać reagować na przynęty. Ludzie próbują mnie wciągnąć w pewne sprawy. Jestem rybą, czy wielorybem? Muszę być spokojny, muszę być zen. Muszę dawać przykład. Jest tak wiele osób, które biorą ze mnie przykład. Jak mogę zareagować w ten sposób? Muszę się z tym uporać i, jak powiedziałem, bardzo ciężko nad tym pracuję „.


McGregor jest świadomy tego, że jego obecny styl życia może szybko sprawić, że jego fortuna i dziedzictwo, które zbudował mogą zostać roztrwonione i zniweczone.

Conor McGregor
„Jeśli będę miał taką możliwość, jeśli tego nie zrobię i nie załatwię, sprawię, że będzie miało to wpływ na moje dzieci i wnuki. Wszystkie moje sukcesy, wszystko co osiągnęłam będzie nieważne, będzie dla mnie bez znaczenia. Muszę postąpić słusznie i nie wolno mi iść tą drogą, ścieżką zawodnika, który ma to wszystko i rujnuje to. Muszę być świadomy swojej przeszłości, przeszłości innych ludzi, uczyć się z niej i rozwijać się, i to właśnie robię”.


Na koniec, poruszony został temat powrotu Conora McGregora do Oktagonu. Irlandczyk już wcześniej powiedział, że zwycięstwo Nate’a Diaza z Anthonym Pettisem na UFC 241 jeszcze bardziej zmotywowała go do powrotu do rywalizacji. The Notorious powiedział, że tęskni za triumfalnym powrotem po porażce z Khabibem Nurmagomedov na UFC 229 w październiku 2018 roku.

Conor McGregor
„Mój powrót będzie największym ze wszystkich. Muszę naprawić głowę i po prostu wrócić do gry i walczyć o odkupienie, zemstę, szacunek – rzeczy, które uczyniły mnie człowiekiem, jakim jestem. I zrobię to”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dla mnie to jakaś PRowska zagrywka. Ten incydent podobno miał miejsce kilka miesięcy temu. Nagle wyciekło nagranie, znów szum wokół Conora i nagle wielkie przeprosiny i kreowanie Conora na pokornego, który bardzo żałuje swoich grzechów. Widać, że ostatnio było o nim zbyt cicho, więc coś odwalił.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
conor to zwykly smiec ludzki, zreszta pokazal to poraz kolejny. A osoby ktore w jakikolwiek sposob bagatelizuja jego postepowanie i wrecz prubuja go tlumaczyc. Poprostu nie odbiegaja od conora swoim poziomem intelektoalnym, zwykle dna umyslowe.
3

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

John Locher/AP

To nie koniec problemów byłego mistrza. Conor McGregor został oskarżony o napaść

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor otrzymał wezwanie do stawienia się przed sądem okręgowym w Dublinie w dniu 11 października w związku z incydentem, który miał miejsce w irlandzkim pubie w kwietniu tego roku.

Zgodnie z raportem The Independent.ie, McGregor został oskarżony o napaść za co może mu grozić kara maksymalnie sześciu miesięcy pozbawienia wolności, grzywna w wysokości 1500 euro lub obie te kary, jeśli zostanie skazany.

Serwis TMZ Sports opublikował w sierpniu nagranie z tego incydentu na którym widać jak McGregor uderza starszego mężczyznę za to, że ten kilkukrotnie odmówił napicia się jego whiskey Proper No. 12.

Po tym, jak materiał filmowy z tego zajścia ujrzał światło dzienne, Conor McGregor rozmawiał z Arielem Helwani z ESPN. W wywiadzie tym przeprosił za ten incydent i przyznał, że popełnił błąd oraz że takie zachowanie nie przystoi osobie na jego poziomie.

Conor McGregor nie walczył od października 2018 roku, kiedy to zmierzył się z aktualnym mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229. McGregor przegrał tę walkę przez poddanie w czwartej rundzie. Początkowo mówiło się, że McGregor może wrócić do Oktagonu jeszcze w tym roku, ale szef UFC Dana White stwierdził, że najprawdopodobniej zobaczymy Irlandczyka na początku 2020 roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komisja sportowa zawiesiła licencję Aspen Ladd na rywalizację w wadze koguciej

Następny temat

Bare Knuckle FC 8: Antonio Bigfoot Silva vs Gabriel Gonzaga

WHEY premium