SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codzienne odżywianie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

73

Wzrost

183

Staż treningowy

1 rok

Obwód pasa

78

Obwód klatki piersiowej

90

Obwód uda

62

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna 2 x w tygodniu, bieganie 3x w tygodniu 45 minut

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Dobry

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Zadnych

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

Średnie

Cel/problem/opis

Atletyczna muskulatura
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Witam, jestem Dominik, 19 lat, waga 73 kg, wzrost 183 cm, obecnie zaczynam ćwiczyć na siłowni i chciałem zapytać, czy moje odżywianie nadaje się wogóle do tego, aby zrobić fajną muskulaturę: Rano 7:00 płatki corn flakes ok dwie garści z mlekiem, 10:00 kanapka z jakąś wędliną w szkole, 12:00 to samo, o 15:00 ok 100g ryżu brązowego i ok. 200g piersi z kurczaka, 18:00 po treningu 2 banany i do następnego dnia nic nie jem, biegam ok. 3x w tygodniu w dni nie treningowe po 45 minut.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
nie nadaje się musisz kompletnie zmienić swoje odżywianie
Poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
przede wszystkim musisz zacząć jeść i to dużo musisz jeść. Poczytaj trochę o podstawach żywienia w tym sporcie i wrzuć ułożony przez Ciebie schemat diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Właśnie tak się trochę boję jeść za dużo, bo spalałem wagę z 85 kg do 72, teraz zacząłem ćwiczyć i waga trochę podskoczyła i utrzymuje się mniej więcej w granicach 73-74.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bój się tylko najpierw ułóż porządną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Chodzi Wam o dietę na masę, tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O dietę z dodatnim bilansem kalorycznym jeśli chcesz budować mięśnie i z ujemnym jeśli chcesz redukować tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
A takie pytanie, czy niektóre posiłki można zastępować odżywkami, bo u mnie teraz słabo z kasą, chodzę jeszcze do szkoły a na odżywki od czasu do czasu miałbym kasę. Przeliczyłem mój wsp. BMR 1857,6, 3204,36 max kalorii, obliczyłem, że spożywam ok. 2400 kalorii dziennie, więc jeśli chcę zrobić trochę masy będę musiał podnieść kaloryczność aż o około 1200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Źle coś to policzyłeś.
korzystaj z tych kalkulatorów
potreningu.pl/kalkulatory
Bilans dodatni o max 400kcal (200-400).
A żeby zastępować posiłek odżywką to najpierw trzeba mieć ułożoną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 577
Właśnie korzystałem z tej strony potreningu.pl/kalkulatory a pisało, że bilans dodatni powinien wynosić ok 400-600.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z odchudzaniem, proszę o porady, pomoc

Następny temat

Sauna

WHEY premium