SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic na pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49
Czesc mam 20 lta cwicze juz ponad 3 lata, wiec stazu troche mam tylko malo wiedzy na temat koksów, na pierwsza kuracje chialbym wzasc deka i wino, tylko nie wiem czy wino moge, waze 79kg, biceps 42, wzrost 179cm, i nie bardzo wiem co dobrac deke juz mam grecka 2ml 12strzalow, czy wino z tym brac czy lepiej cos innego i jakie tabletki na regeneracje czy jakies odzywki czy cos,

z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm na pierwszy cykl....

Napewno poczytac te pogrubione posty na poczatek
bo inaczej ban
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4047
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
buska87, puenta jest taka, że spokojnie możesz pojechać deka+wina+prop(lub prolo), o ile ta deca to nie wałek. A jak brać to już było rozpisane multum razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty asie skad sie tu wziales z takimi rozpiskami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
No dobra, czas się ujawnić. To ja - Popek (FIRMA).







A na serio to buska87, zrób jak uważasz, ja sądzę, że to co Ci podałem będzie dobrym cyklem, po którym złapiesz świetną masę i będziesz mógł zaplanować kolejne cykle, gdzie meta, będzie co najwyżej na kicka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o papierosy popularne? Popek?

prop 50 e2d przez 7 tyg w zupelnosci by oblecial i efekty byly by fajne z dobra reszta.
krotki estr na 1 cykl najlepiej sie nadaje.

a zrobisz jak uwazasz ale zrobione z lowa da takie same wyniki jak rozpiska popka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
... po tym propie 3 miesiące przerwy i walnij hardcorowo 15mg metki ed. Potem znowu przerwa na regeneracje, i ostateczne uderzenie prolką.

Jak nie chcesz się cackać i poczuć prawdziwą moc koksu, to wrzuć mój cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
nieklam ze jestes popek,jak nim jestes to jakiego mial popek nika jak dawal zdjecie do galeri zdjec z bicepsami?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3677
" " ? Posłuchaj...

Wchodząc na większą dawkę soku można od razu zrobić o wiele większe i stabilne przyrosty niż na kilku krótkich cyklach z dawkami stricte dla kobiet. Nie ukrywam, że wymaga to pewnych umiejętności, nie każdy osiedlowy kark z omką w tyłku czy pseudoznawca z oxą i propem to potrafi. Dużo gadania, dużo kozaków, duzo kpin, a efektów gó.wno.

Tyle ode mnie, mozna się nie zgadzać, każdy jednak ma prawo się wypowiedzieć.

jaruss, z tym Popkiem, to był oczywiście żart, zmniejsz dawke propa, bo masz za wysokie ciśnienie ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niewiem co robic?

Następny temat

cykl na sucha mase

WHEY premium