SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic aby byc bladym?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tylko jacksonowi troszke sie twarz rozsypala wiec radze uwazac z tym wybielaniem

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3575
Kiedyś opalenizna kojarzyła się z biedotą (odnosiło się to głównie do społeczności latynoamerykańskich), natomiast obecnie kojarzona jest ze zdrowiem. Dlatego dziwię się, że obecnie komuś zależy na tym, aby być bladym. :/ Okropnie nie podobają mi się blade laski, tzn. są takie co są bardzo ładne, ale nie wiem, czy byłbym w stanie zaakceptować ich bladość skóry (tak samo jak nie jestem w stanie zaakceptować piegów czy rudych włosów, a te 3 rzeczy niejednokrotnie są ze sobą powiązane).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
Bladość jest OK. Baardzo podobają mi się brunetki o śniadej, czysej i zadbanej cerze. <yes>

Najlepiej złuszczać skórę, kup jakiś dobry peeling, żel do mycia złuszczający lub jak masz pieniądze o wybierz się na specjalne zabiegi złuszczające.
Do tego dodaj jakiś kwas np.azelainowy [acne-derm] i skóra po kilka dniach zacznie nabierać śniadego, czystego wyglądu.
Uważaj żeby nie przesadzić.
Nie zapomnij również o dobrym nawilżaniu i kremiez wysokim filtrem- bloker. bo możesz nabawić się przebarwień i wtedy kaszana.
1

Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Napisales ze bladosc jest okey ,a podobaja Ci sie brunetki o sniadej cerze. Tylko sniada cera to jest lekko brazowa, taka maja ludzie na poludniu wiec to jest przeciwienstwo bladosci

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592
Tylko sniada cera to jest lekko brazowa, taka maja ludzie na poludniu wiec to jest przeciwienstwo bladosci

śniada=lekko brązowa ?

szczerze wątpię... mam jedną koleżankę w klasie- brunetka o śniadej cerze i zapewniam, że to nie jest lekki odcień brązu, bo się dobrze przyglądałem.
Cera bielusieńka, czyściutka i czarne oczy, brwi i włosy heh, to jest to.

Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3575
samson.: W takim razie kto Ci powiedział, że ta Twoja blada koleżanka jest śniada? Sam ją tak nazwałeś? <lol2> blueeyes dobrze mówi:
śniada = lekko brązowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2592


dla mnie śniady kolor to zawsze znaczyło coś w stylu kości słoniowej lub baardzo lekkiego beżu
ale na pewno nie lekkiego brązu

ale macie problemy nie będę się o kolory kłócił,
hah.

Pomyśl dwa razy zanim to zrobisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
blada cere okresla sie jako "porcelanowa" a sniada cera jest wlasnie lekko brazowa. Zapytaj sie kogokolwiek jaka to jest sniada cera. My nie mamy problemu , po prostu korygujemy co napisales zebys wiedzial na przyszlosc.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
Jak ktoś jest śniady to znaczy to dosłownie tyle, że ma ciemną skórę. (Nie mylić z murzynem ani z cyganem :) )

A najlepiej wygląda skóra "muśnięta słońcem".
A co do opalania, słyszałem, że przyspiesza proces starzenia się skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
śniade są np. Włoszki, Hiszpanki
jak ktos chce być emo to jego sprawa

btw. po porządnych libacjach bardzo często jest się bladym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkrążone oczy i czerwone powieki

Następny temat

henna brwi u faceta, włosy....

WHEY premium