SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić po roku FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
Witam!
Od ponad roku trenowałem FBW, ale już ten trening znudził mi się więc postanowiłem że przerzuce sie na splita, ale jest ten problem ze cwiczy sie tylko 1 partie raz na tydzień co dla mnie jest bardzo mało, dlatego nie wiem co wybrac. Prosze o pomoc

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
brzuch mozesz dac tam gdzie nogi i plecy na koniec treningu. Robie ten trening drugi miesiac i jestem zadowolony, tak samo jak zadowolony bylem z FBW. Ale na tym treningu jestem wstanie bardziej kompleksowo przecwiczyc duze partie jak plecy, klatka, nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
A jak efekty masowo-silowe przez ostatni miesiac-dwa treningiem fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
po roku Fbw przeszlem na split partia 2 razy na tydzien i sobie chwale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
No masa jest i to w nadmiarze ale jest ok
Z siłą jechałem troche powoli, mam słabsze barki
Larrson opowiedz o nim

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podziel ciało na dwie części i trenuj cztery dni w tygodniu- to b. uniwersalne i w pewnych okresach świetnie sprawdzające się rozwiązanie

jednakże jesli naprawdę zależy Ci na tym aby pomoc była adekwatna to wypełnij to;
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-03-26 19:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
PŁEĆ:Męszczyzna
WIEK:17
WZROST:181
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 1 rok FBW
WAGA-85 KG
DIETA- była i jest
CEL- siła
SUPLEMENTY- nie stosuje, mógłbym gdyby była taka możliwość
CHOROBY- brak
KONTUZJE- skręcona prawa kostka,wyleczona
SPRZĘT- to co dostępne na siłce, raczej wszystko tam jest

edot: wrzuccie jakiś link do poczytania,bo nie mam warunków na szukanie bo pisze od kumpla

Zmieniony przez - aboczek w dniu 2011-03-27 09:48:03

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
ja mam taki rozklad

pon: nogi, plecy, biceps
wtorek: klatka, barki , tricepsz
srodaw: wolne
czwartek: nogi, plecy, biceps
piatek: klatka, barki, triceps
sobota:wolne
niedziela: wolne

na jednym treningu 8 seri na plecy, 8 seri na nogi, 6 na klatke, 5 na barki , 4 na triceps i biceps. zazwyczaj dobieram po dwa cwiczenia na partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Zrob konkretnie 15-10-5, pozniej bardziej zaawansowane.

Tylko pamietaj,zeby FBW mialo REALNE korzysci musisz zrobic kilka mikrocyklow nie jeden! Zrobisz progres, robisz CR (celowe roztrenowanie) po czym cofasz sie z ciezarem o 2 tyg i znow progres. Cw. glownych nie ruszasz, zmienia sie jedynie kosmetyka - abys nie popadl w monotonie. A pozniej masz wiele opcji: 12-8-2, 13x4, 14x3, 5x5, 7-4-1 etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
larsson a gdzie brzuch wrzucałeś ? Ilu już tak jedziesz ?
CR ostatnio zrobiłem ale nie przyniosło to zbyt dużych efektów, chce zmienic trening

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
aboczek

a nie wiesz, ze dzial w którym piszesz jest dla zaawansowanych- minimum 2 lata przemyslanych treningów...?

ponadto nie jest mozliwe abyśmy układali Ci plan od podstaw- masz wskazówki, sam więc propozycję składaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Umowmy sie rok FBw to za malo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod 97 kilowego klocka%-)

Następny temat

2 pytania o billstar 5x5

WHEY premium