SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić po nieudanym cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dieta gorzej niz z dupy. 4 plasterki szynki, dzwonek lososia i odzywka - to jhedyne bialko ktore nalezy wliczac, a bedzie tego moze z 40 gram. jak chcesz nabrac masy to przy twojej wadze pol kilo miecha dzieennie, 5 jaj, + lyzka oliwy z olivek do kazdego posilku. na jogurtach i rosolku nic nie zbudujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
zaj**ista dieta, od jutra przechodze z bananowej na wlasnie ta, moze w koncu zobacze jakies rezultaty
pozdrawiam serdecznie dietetyczke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry pomylka, 14 w dol... pewnie kolesiowi obciela kalorie igowno co jadl, wielka mi wiedza i filozofia. Gosciu zacznij jest 1kg miesa dziennie to i bez koksu Ci pojdzie... szkoda ze zmarnowales czas i zdrowie i kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
a może dietetyczka ułożyła tobie dietkę na zbicie wagi, i jak ładowałeś metę to wyszłó na zero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
powaga, dieta jak dla kobiety

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
kult nie kazdy musi wcinac kg miesa dziennie ale fakt dieta z dupy

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co 2kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
czy ja wiem..no nie wiem,to zalezy,nie powiem Ci.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
PatryQ
niektórzy tutaj nie czytają dokładnie co jest napisane, koledze pomogła schudnąć, kalorii z tej diety pozyskuje koło 4000 kcal, więc nie wierzę że ktoś to zjada w jednym posiłku jak to wyżej ktoś napisał, efekty siłowe to są lata pracy a nie szpikowania się towarem, robione na sucho, jedyny problem to z przybiciem masy. BYć może kobieta tj ta dietetyczka nie zna się na rozpisywaniu diety dla osób budujących tkankę mięsniową, a zna się tylko na chudnięciu nie wiem w tym drugim na pewno była skuteczna.
Może jakaś konstruktywna rada ? hmm
Proszę o odpowiedź na pytanie zadane w pierwszym moim poście.

Zmieniony przez - PatryQ w dniu 2012-07-04 15:45:14


Na pierwszy rzut oka to tam jest niespełna 3000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7475
To co ty masz rozpisane w kilku posiłkach ja zjadam w trzech. Powinieneś sam wiedzieć biorąc się za doping, że mięso to jeden z najlepszych sposobów na dostarczenie białka do organizmu. Odżywka powinna być dodatkiem a nie posiłkiem, a jak to możliwe, że przy 68kg masz 38 w bicku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o radę: przedłużyć cykl czy odblok?

Następny temat

Naturalnie wysoki poziom estradiolu

WHEY premium