SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić gdy brak czasu....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Mam zamiar zacząć ćwiczyć i zatrzymałem się właśnie w punkcie dieta.
Pracuje i uczę się wiec mało kiedy mam czas,wiec przygotowywanie diety graniczy z cudem. Mogę sobie pozwolić co najwyżej na gotowe produkty w sklepie o gotowaniu nie ma mowy. (Oczywiście nie mowie tutaj o normalnym obiedzie w domu)
Na trening znajdę czas max 3x w tygodniu po 2h. Warzę 65 kg. i 182 cm wzrostu. Jaką dietę mam sobie ułożyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1207
też nadrabiam odrzywkami.. pracować trzeba trzeba sobie wyrobic pewne nawyki, wpisac w plan dnia posiłki a między nimi suple.

Imprezy, małolatki, alkohol i wakacyjne spadki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
nie rozumiem pytania wogóle,ułóż dietę na miare swoich możliwości,taką jaką będziesz umiał utrzymać a my ci powiemy czy bedzie ona coś warta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Ile masz lat? Najlepszym rozwiązaniem byłaby bezrobotna żona..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielu ludzi jest w takiej samej sytuacji jak ty i jakoś znajduje ten czas, TRZEBA TYLKO CHCIEC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
jw trzeba tylko chciec

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
wstajesz rano, wrzucasz do gara ryze,kasze itp mięso na grill i porcjujesz i masz na cały dzień jedzenie. nie widze problemu, sam latam do szkoły i mam mnóstwo innych zajęć i jakoś daje rade także bardziej się przyłóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
drorzdże jedz to urośniesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
skoro na trening znajdujesz czas to na diete też musisz, jestem też w sytuacji ze nigdy czasu nie mamm, ale daje jakos rade, choc z poczatku może stanowic to problem, musisz sie przyzwyczaic do innego trybu życia

zdr

diete masz ułożyc na mase

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Niestety ale mam taką pracę że jak zadzwoni telefon to muszę natychmiast sie zebrać i wyjść. Tak wiec opcia : wstać rano i wrzuicić ryż do gara jest niemożliwa a pozattym nie moge sobie pozwolić na latanie z jakimiś pudełkami z jedzeniem. Jedyne co moge zrobić to iść do sklepu i kupić gotowy produkt. A jesli chodzi o ryż to chyba pozostaje mi chińska knajpa.
I moje pytanie brzmi czy można ułożyć tylko z gotowych produktow sklepowych i jeśli tak to z jakich?

Ps. Mam 24 lata a co do żony to może koło trzydziestki :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
czy można ułożyć tylko z gotowych produktow sklepowych


nie.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
ja nie jestem żywieniowym ortodoksem
śniadanie o 5.30 rano, odżywka białkowa+inne prochy i do pracy, koło 12 odżywka białkowa w prochach (bo nie miałem jak rozrabiać tej z proszku), czasem jakaś buła, koło 16.30 ryż z kurczakiem u chińczyka a jak nie to o 18 obiad w domu.
jak widać nie było czasu na normalne kulturystyczne odżywianie więc ja stawiałem na odżywki w tabletkach/kapsułkach no i miałem tylko malutkie pudełeczko zamiast walizki z połowa kuchni

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warzywa i owoce

Następny temat

masło migdalowe naturalne -czy wzkazane przy robieniu sily i rzezby?

WHEY premium