SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić?!;O

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Mam pytanie które nie daje mi spokoju;/ Mianowicie jestem w połowie cyklu Assault+Cytocell i w dni NT oczywiscie kreatyna. Chciałem ciągnąć go do połowy września, ale nadażyła się okazaja wyjazdu do Turcji za suuuper cenie w ten poniedziałek:) I teraz zastanawiam sie co robić?! Brać ze sobą kretke, białeczko, gainera i wcinać w Turcji?(siłka w hotelu jest:D) Czy dać sobie spokoj i zrobić tydz przerwy? Dodam, że pewnie będzie i troche %% bo to oferta all inklusiv;) Proszę o rady:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
Jeśli zamierzasz chlac dzien w dzien, to ja bym sobie darował cykl, jeśli nie, to mzoesz tam brac i kontynuować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
daj sobie spokoj

przez ten tydzien sobie wypoczywaj - bez silowni,tv,kompa itp

byłem w Turcji tydzień temu - grzałka tam jest straszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3883
światowe chłopaki ;D

"Przyznaj SOG'a"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Zostaw wszystko, jedz i korzystaj.
Zapomnij o wszystkim na tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
w sumie dobrze mowicie;d a nie zaszkodzi takie przerwanie cyklu?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
Zadaj sobie samemu takie pytanie i odpowiedz z głową Co do chlania to po co sie bierzesz się za suplementy jak chcesz chlac? wtf Jak dla mnie głupotą jest chlanie, odpoczynek jak najbardziej ok, ale minimalizujesz swoje przyrosty przez takie coś i chcesz jeszcze zalewać się alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
nie noo, wszystko rozsądnie;P ale nie wiem czy brać cały zestaw odzywek, czy zrobić sobie tygodniową przerwę i potem wrócić do tego co już zacząłem;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zrób sobie przerwe

na wakacje jedzie sie wypoczywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie jestes pro. Nie zyj kulturustyka, tylko zyj z kulturystyka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Super Mega Mass 2000

Następny temat

Co kupic na 4 cykl

WHEY premium