SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zmienic?SOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
Witam,mam pytanie co zrobic jeżeli plecy sie nie rozwijają?Staż 3 lata
Ćwicze trzy razy w tygodniu
Pon. Klatka+Biceps
Środa.Plecy+Tricpes
Piątek.Barki+nogi

Plecy:
Ściąganie do karku lub podciąganie na drążku 4 x 6-8
Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 4 x 10-12
Szrugsy 4 x 8-10


Zmieniony przez - Vin19 w dniu 2007-03-01 18:18:48

No pain, No gain :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
Dzieki chłopaki,poczytam i zobacze co da sie zmienic,nie wiem czemu ale nie wszystkie sogi weszły,bede probował dalej

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Po pierwsze dieta. Po drugie zmień trening z środy na piątek a piątek wrzuć w miejsce środy. Co do treningu to daj takie ćwiczenia:

Podciąganie na drążku szerokim nachwytem 4x max
Wiosłowanie sztangą 12 10 10 8
Podciąganie końca sztangi w opadzie 3x 12-10
Skłony na tzw dzień dobry 4x 15-20

Powinny ruszyć po tym

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-03-01 18:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
Dzia Mazuro :) Diete jakąs mam,braków nie mam,wszystko ładnie rośnie tylko nie plecy wiec problem tkwi w treningu

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Kiedy ostatni raz zmieniałeś ćwiczenia na tę partię mięśni (lub wogóle zmieniałeś cały plan) ??

PS Chociażbym ciemną doliną chodził zła sie nie ulękne - bo jestem największym s****ysynem w tej dolinie

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
Chong Li na plecu planu za często nie zmieniałem,nawet nie pamietam kiedy ostatnio!proponujesz cos? PS heh chciałbym byc tym największym w tej dolinie lol

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Napisz dokładnie do jakich przyrządów oprócz wolnych ciężąrów masz dostęp.
Możesz wyciągu używać siedząc ?? chodzi mi o przyciąganie na wyciągu dolnym siedząc.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
hmm mam wyciąg ale tylko moge z góry,ale wiesz to nie problem,moge przebudowac bedzie sii

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Od góry też można, tylko siądź na jakiejś ławce, nie ma ziemi.
Trzeba inaczej zaatakować mięśnie więc może taki ćwiczenia ??

Podciąganie końca sztangi w opadzie
Podciąganie sztangielki w opadzie
Przyciąganie linki wyciągu górnego

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4492
hmm musze wszystkiego sprobowac,zobacze jak bede czuł plecy na tych ćwiczeniach,powiedz mi jeszcze ile seri na kazde cwiczenie i ile powtórzen acha i jeszcze wytłumacz jak mam robic podciąganie sztangielki bo nikgy nie robiłem takiego czegos

No pain, No gain :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#5

Tam jest opisane to ćwiczenie
5.PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)

1 ściąganie drążka/uchwytów wyciagu odgórnego siedząc na ławce 12/12/10/10
2 podciąganie końca sztangi w opadzie 12/10/10/8 powtórzeń
3 podciąganie sztangielki w opadzie 3x12-10 powtórzeń

Oczywiście możesz sobie zmieniać ilość powtórzeń (nie dawaj więcej jak 12), serii (nie dawaj więcej jak 4). Choć wypadałoby i prostowniki ćwiczyć więc możesz jeszcze skłony na ławeczce rzymskiej dodać. Dostosuj tylko powtórzenia i serie tak, aby nie przetrenować pleców - tu już musisz polegać na sobie bo nikt inny Ci tego nie ustali.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
chcesz zbudowac plecy???

masz tu zestaw ktory metoda prob i bledow uznalem za najefektywniejszy:

- podciaganie na drazku szerokim nachwytem do karku 12-10-10-8-6
- martwy ciag 12-10-8-6
- wioslowanie hantlem w opadzie 10-10-10-10

na koniec treningu 5 min ciaglego napinania najszerszego i POZADNE rozciaganie - MUSZA SIE RUSZYC ! :)

pozdro

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch...pomocy

Następny temat

Miesnie brzucha

WHEY premium