SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zmienić aby były efekty...? Pomóżcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Witam wszystkich, ciągle czytam i czytam na forum aż wkońcu nadszedł czas aby samemu coś napisać i poprosić o pomoc :)

Mój staż na siłowni to 3 lata z przerwami- ciągły 1 rok. Cel: większa masa z ładną rzeźbą. A pytanie mam odnośnie suplementacji i odżywiania:
Aktualny jadłospis: np na jutro
5.00 -
Creatine Monochydrate FA
Fitella saszetka + mleko
Optimum Whey Gold
Porcja Animal Flex

7.00 -
CellMass

10.00 -
Omlet z 3 jajek + bułka + mała kawa z mlekiem

13.00 -
Filet z kurczaka z ziemniakami + mały jogurt + banan
mała kawa z mlekiem

16.00 -
Optimum Whey Gold

18.00 przed siłownią
NoxiPRo
Po siłowni porcja CellMass + BCAA drink + banan

22.00 -
Twarożek + miód + mały jogurt
Optimum Whey Gold

Czy waszym zdaniem można jadąc na tym coś urosnąć? Dodam że na siłowni spędzam średnio 2h i jestem 3-4 razy w tygodniu, tryb pracy mam bardzo ruchliwy.
Próbowałem jużróznych diet i suplementacji począwszy od MassDroll-a -który ładnie kąpnął a skończywszy miesiąc temu na Metanabolu- po któym mniej było widać efektów. Co polecacie aby zmienić- dodać? Proszę o sensowne wypowiedzi. Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Za dużo prochu , żadnych źródeł tłuszczów nie licząć jajek , ogólnie wszystko do wymiany. Brak jakichkolwiek wyliczeń i do tego przy braku diety środki dopingujące. Poczytaj podwieszone tematy i artykuły na potreningu

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1991
camus85
Czy waszym zdaniem można jadąc na tym coś urosnąć?

Nie.
camus85
Dodam że na siłowni spędzam średnio 2h i jestem 3-4 razy w tygodniu, tryb pracy mam bardzo ruchliwy.

Tym bardziej, patrz punkt pierwszy. Przy ruchliwej pracy tym wiecej trzeba jesc, silka wystarczy 3 razy w tygodniu po 60 minut (nie wiem co ludzie tam robia przez 2 godziny). Rob krotsze przerwy (45-60 sek) i mniejszy ciezar po 8-10 powtorzen (u mnie lepiej dziala).
Co do diety, nic nie idzie bo za malo jesz - wniosek dosc prosty, a z ta chemia to troche przegiales. Wejdz sobie na ktoras z poprawionych diet ponizej w tematach i zobacz ile oraz co ludzie jedza.

ćwicz.. jedz.. śpij.. rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 81
Ok, to co wyrzucić z tej chemi? Białko raczej zostaje... no i przedtreningowiec noxipro? reszta na bok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Białko 3 razy dziennie to nie porozumienie. Ogarnij diete , poczytaj podwieszone tak jak pisałem i wrzuć diete w formie zrzutu z potreningu najlepiej

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 98 kg.

Następny temat

twarog czy serek

WHEY premium