SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zjeść na mase?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Witam, cwicze 6 miesięcy z małymi przerwami ze względu na stan zdrowia.
Zaczynam właśnie 6 miesiecy masy, niewiem czy to dobry pomysł przy tak krótkim stażu ale spóbuje.
Generalnie chciałem się dowiedziec jakie suple?
chodzi mi np. kreatyna+ glutamina+?
pytam bo sie nie znam a ten przykład podałem bo wyczytalem w necie, szukam czegos co jest przetestowane (ograniczają mnie środki finansowe ok 200 pln).
Moje gabaryty w chwili obecnej wzrost 176 cm, waga 95kg, obw.bica 42cm, wyciskanie na klatke seria 90kg

Trening czyni mistrza ale chemia czyni cuda !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
weż sie za miche bo kretka nie pomoże jak diety nie ma


ps. nie ten dział

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
suple zostaw Dieta to Podstawa
oblicz najpierw zapotrzebowanie kcal potem rozbij na BTW i ułuz 5-6posiłkow i daj do oceny,i jedz je co 2,5-3,5godz

należy skupic na na bosilkach bogatych w BTW a także jesc dużo warzyw
podaje zródła jakie powinien żesz spozywac

węglowodany - płatki owsiane, makaron durum,razowy, ryż brazowy/biały, kasze jeczmienna,gryczana, chleb razowy

białko - ryby, mięso chude, twaróg, jaja

zdrowe tłuszcze - tłuste ryby, oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, pestki słonecznika dyni,siemie lniane

prosze poczytaj troche tu masz wszystko opisane
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tajemnice diety Steve’a Jobsa

Następny temat

Dieta dla babci

Wiecej