SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast weglowodanów... Kolarstwo szosowe..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1025
Witam. Mam problem z natury duzego brzucha.. ! Z racji tego ze uprawiam kolarstwo szosowe.. ( treningi od pon. do sob. ) podczas jazdy mam zawsze ze soba weglowodany,,, w postaci napoju i zelów w saszetkach.. nie powiem wszystko dobrze sie ze sobała łaczy.. siła, wytrzymałość i regeneracja.. tylko ze od jakiegos czasu zobaczyłem ze strasznie obrastam tłuszcem.. szczegolnie brzuch.. !! Na co mohe zemienic te wegle.. szczegolnie chodzi mi tu o napoj.. Dodam jeszcze ze biore ( Tauryne, i TCM z olimpu, witaminy i minerały )
Z góry dziekuje za wyczerpujace i fachowe odpowiedzi. Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
kup sobie jakis izotonik a co do brzucha widocznie masz za duzo wegli/niezdrowych tluszczy w diecie

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podczas jazdy węgle raczej nie są problemem, myślę że problemem jest twoja codzienna dieta bo przy dużej aktywności obrastasz w tłuszcz więc chyba musisz nieźle przesadzać z kaloriami/szczególnie słodycze, tłuszcze zwierzęce, ale napewno nie tylko/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Skoro tak zapewne przyjmujesz zbyt duże porcje węglowodanów..
Masz dostarczy tyle żeby organizm wykorzystał to na pracę jaką musi wykona oraz później na uzupełnienie zapasów..
Dostarczas za dużo a nadwyżka zamienia sie w tłuszcz..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15501
mój ojciec jest kolarzem od około 14 lat ale zrasta tłuszczem w zimie a nalato same żyły gura chuda a dół nawet nawet je byle co oprócz węgli na trening więc jak przedmówcy powiedzieli przesadzasz maksymalnie z kaloriami aby w sporcie wytrzymałościowym mieć brzuch. pozdrawiam

kaszalot

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpuszczanie Xpanda

Następny temat

KA Olimp vs. FA

WHEY premium