SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast therma pro?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcinecki z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1884
Witam!
Nie zaglądałem do Was jakiś czas i w związku z tym pytanie: co polecilibyście brać zamiast therma pro? Chodzi o dostępność i efekty.
Pozdrawiam
gregor

beżowy.... pomaluję ten sufit na beżowo.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dziala oki gg,wiec pisz smialo ,a chlopie czego ja ze spalaczy nie lykale ,przykr to mowic ale dziala tylko tak naprawde efedra,t2 i kofeina ,no i yohimbina reszta zero(na mnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Jeżeli chodzi ci o efedrynę to polecam Tussipect + mocna kawka Co prawda niektórzy narzekają na wzmożony wysięk z nosa (tussipect jest lekiem na oskrzela), ale ja tego nie doświadczyłem przy dawkach rzędu 3 tabsów dziennie (zalecana dawka lecznicza to 6 tabsów - 3 x po 2 dziennie). Dostępne bez recepty za żadne pieniądze (poniżej 5 zł).Kopie nawet lepiej jak Thermal

Pozdrawiam

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ale środek tez ma być na efedrynie?

Czy mogą być inne ... sally ,clen , DNP ...... a tak na serio spalacze dymitaze są okej i te wyzejw ymienione środki tez , ale to już wyzsza szkola jazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ja ci dam szoho z takimi srodkami tu wyskakiwac ,ja polecam vasso pro+koffa sytnetyk z bez efkowych red line vpx sport lub meltdown z-14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
qazar, jerry - rozpiszcie to prosze jak dla laika co, gdzie, jak itd - a nie jakies skroty walicie.
moze tez cos zapodam sobie

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Qazar - jeśli chodzi o efedrę, to organizm się bardzo szybko przyzwyczaja. W moim przypadku było tak, że nawet żałowałem, że tak się dzieje, bo przez kilka pierwszych dni samopoczucie miałem po prostu wyśmienite

Clena i sally nie brałem, więc nie wiem. Podobno najskóteczniejesza jesli idzie o te środki jest przeplatanka z efedryną w cyklach 2 tygodniowych

DNP wybij sobie z głowy. Trzeba być kompletnym idiotą, żeby w celu schudnięcia brać trutkę na robaki.

Jeśli chodzi o Tussipect, jest to lek pomagający w astmie i chorobach oskrzeli. Jedna tabletka zawiera 25 mg syntetycznej efedryny HCL (takiej jak Vaso Pro i tyle co w Vaso Pro). Różnica? W cenie Vaso 48 tabsów ok 50 zeta, 20 tablet Tussi ok 5 zł bez recepty w najbliższej aptece

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
wiesz ale mnie chodzilo o cos innego,sa osoby ktore po dawce 20mg chodza po scianie,i wzyciu juz nie wezna zadnej efedry do ust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Poeiwm tak...jesli idzie o Thermal Pro, oprócz 20 mg efedryny jest tam 200 mg koffeiny. Czyli tyle co średnio w 2,5 kawach. Jest BARDZO wielu ludzi na których kofeina działa jak arszenik i sądzę, że chodzenie po ścianach po tabsie Thermala było wywołane kofeiną. Szczególnie mam tu na mysli tych ludzi, którzy wogóle na codzień nie pija kawy i dla ich organizmów taka terapia z 200mg na raz jest szokowa.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
racjia dlatego trza sprawdzic jak dzila na mnie ten srodek ,no i jeszcze uczulenie na aspiryne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
aspiryna podobno jest zbędna

polecam na początej i Tussi + kwaka po turecku

Nie radzę pic kawy do Thermala - w moim przypadku samopoczucie było na drugi dzień złe

Później eksperymentować....z głową! Tussi to nie TicTaki

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interesujacy środek Glucophase XR ?

Następny temat

Jakie suplementy po cyklu SAA ?

WHEY premium