SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast owsianki na śniadanie?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Jem już ok pół roku owsianke z mlekiem i rodzynkami na śniadanie, ale jż nie mogę na nią patrzeć ( przynajmniej w takiej postaci). Co innego mozna zjeść na śniadanie, aby było równie kaloryczne itp? Duże znaczenie ma też czas przygotowania oraz jedzenia śniadania (owsianka zajmuje duuużo czasu).
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
chwilowy - masz absolutna racje :D

Tylko ze na poczatku trzeba sie trzymac utartych schematow, zeby wyjsc od czegos co jest sprawdzone i dobrac pod swoim kontem. I o ile z treningiem mam wieloletnie doswiadczenie i widze co i jak na mnie dziala o tyle diete nieintuicyjna (bo wczesniej sobie wmawialem ze wlasnie taka mam :) czyli nie mialem zadnej tylko sie oklamywalem ze ja tak intuicyjnie jem :) mam od moze dwoch lat, a nie wspomne ze z powodu trybu zycia czasem zawieszam ja nawet na 2 miesiace :( tak wiec nie mam na tyle doswiadczenia zeby robic zbyt mocne odejscia do standardow, pozatym nie ma az tak wielu alternatyw jak w przypadku tregningu albo jeszcze do nich nie dotarlem (w dietach redukcyjnych jest za to mnostwo :). Tak wiec dla osob ktore ciagna ze sntandardem to idealne sniadanie lub posilek przed/po treningowy :D A to co ty podajesz to wyjatek. Wiec w sumie obaj mamy racje, tym bardzije biorac pod uwage jak wspomnialem ze latwo z tych plackow zrobic glownie bialkowe :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Może bvyc jogut natulany z płatkami i rodzynkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 203
to nie możesz zjeść chleba z szynką lub żółtym serem albo twarogiem?
Jak chcesz dalej owsianke to jedz ją na sucho ( surowo ) bez gotowania popijając mlekiem , ja tak nieraz robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
platki owsiane mozesz wieczorem zalac niewielka iloscia wody i zostawic na noc a rano doprawic kefirem czy jogurtem naturalnym + dodatki
jezeli nie dajesz rady owsianki to moze sproboj musli(najlepiej wlasnej roboty), ewentualnie kanapki z razowcem choc platki zbozowe bylyby lepsze

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
To nie jest tak że jem owsiankę bo dużo ludzi ja je. Ja w czasie pół roku jedzenia owsianki zauważyłem efekty masowe i daltego chcę ją jeść tylko poprostu już mi obrzydła i szukam jakiejś innej postaci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 1 rok Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9387
Ja platki owsiane rano jem tak: 150g platkow zalewam 0,5l mleka i miksuje z czego uzyskuje taki koktajl Szybkie w przyrzadzeniu i szybko sie to pochlania ale niestety w smaku nie jest rewelacyjne

----===<|MaLuCzKi|>===----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
to dodaj czegos np. rodzynki, miod, orzechy, ziarnka, owoce czy nawet mielone siemie lniane

aha a tak wogole to w 0,5 l mleka nie masz za malo bialka jak na 1 posilek dnia?

Zmieniony przez - porato w dniu 2006-02-19 14:38:51

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
GENIALNY SPOSB NA OWSIANKE:
pol szlanki owsianki (maks jedna czyli 50-100 g)
trzy jajka
pol szklanki mleka
kopiasta lyzka maki
szczypta soli i 3 szczypty cukru

Mieszasz wszystko, smazysz z obu stron na wolnym ogniu, smarujesz cienka warstwa dzemu. Nice lepszego na sniadanie nie jadlem. Jak cis ie znudzi po pol roku to zmieniasz smak dzemu i smakuje calkiem inaczej!!!! Ewentualnie zmieniasz probporcej owsianka/jajka ale za duzo nie kombinuj bo placuszi zaczna sie rozwalac.

Odzywczo rzecz biorac jest to sniadanie idealne!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
o własnie tego szukałem, powiedz mi jeszcze na czym to smażyć, pewnie powiesz ze na teflonie a jeżeli nie mam takiego metalu do smażenia to oliwa nie będzie zła?? . Szklanka płatków to 100g??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Szklanka platkow to 100g

Ja smaze an teflonie ale i tka leje szczypte oleju, wiec luz lej nie zaluj, to sniadanie ma byc ma byc pozywne i smaczne :D Posilek mistrzow, zdaje sie ze te placki to Brzozka zapodal i wszyscy je jedza bo wypas i mozna odzywki bialkowej dodac spoko do nich jak komus malo!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
Leyus mowisz ze to przepis Brzózki? Troche ta maka nie pasi ale w koncu urozmaicenie to podstawa bede musial sprobowac. Kiedys robilem ze miksowalem platki i niby to zastepowalo make
1

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie rano a śniadanie....

Następny temat

HST prosze o ocene

WHEY premium