SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z tym ANTKIEM?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
npp bym sprobowal wlasnie szybko sie wkreci a nadro przyda sie do testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mariansss w antka chcesz sie bawic w 12 tyg cyklach ???nie warto, tylko dlugie cykle wtedy jak najbardziej, po antku meta na 2-3 tyg, do tego Prop + npp w dobrej dawce i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
a jak byscie widzieli taki cykl:
1-4 antek 50-150mg eod
1-10 enan/mix 250mg e5d po zejsciu z antka podbicie dawki do 250mg e3d
5-7 meta 30mg eod
6-10 npp tu nie bardzo wiem jaka dawke zapodac
11-13 prop 100mg eod z zejsciem w ostatnim tygodniu

co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
prop za krótko a mix smieszna dawka taka by mnie nie ruszyla 250mg/e5d ale nie dla Ciebie antoniusza w stosunku do mixa to troche nie tak patrze ze antka do 3 tab na pierwszy kontakt sie nie obawiasz a mixa w taki smiech chcesz sie pobawic dlatego wiem ze nie wykorzystasz tego co chcial bys zrobic... bez sensu nie wykorzystasz tego nie układaj takiego zestawu bo to narazie za mocno dla Ciebie nie bedziesz wiedzial jak ten zestaw wykorzYstac kazdy srodek daje efekt a Ty to potraktujesz jako układanke bo duzo środkow to bedzie dobrze... tez tak kiedys myslalem uwierz mi ze nie teraz jak jestes pojednym cyklu, jaki progres po nim zrobiłeś???

odzywa jesli chodzi ze antek nie do krutkich cykli ja tu mam na mysli krótki w sensie 12 tyg z głównie krótkich estrow jedynie mix co innego to nie ma regóły ze do ktotkich cyklow sie nie nadaje antek, jesli juz Ci chodzi o to ,to sam aras napisał gdyby mial robic masowke to - "jak ja bym miał robić masówkę z antkiem to widziałbym to tak:
5 tygodni antek, później mix z npp(mix 8 tyg npp 6 tyg)
" mial tu zapewne na mysli ze caly cykl ok 13 tyg ale mniejsza o to

npp owszem tylko zrozumialem ze wczesniej pisales deka test potem wcinka antka i dalej npp z trenem ??? dlatego tyle czasu nandro to porazka moze z tego byc ja bym sie nie podjal no i ten tren nawet mocny przerwałjak antka zostawil i tren doszedl tyle ze to lato bylo i niby goraco nie wyrobil no nie wiem tylko tamtą jego relacje przejzałem i cykl przerwany ostatecznie...

nie ma co kombinować dobra bomba cos takiego ewentualnie mozna npp docisnąć , kwestia dobrze dopasowanej dawki micha i trening na 120% i poleci:

1-4 antek (progres mg)
5-7 meta (progres mg i taper)
1-8 omka (podbicie dawki po odstawieniu antka)
9-12 prop (na zejście i taper)

ewentualnie 5-10 npp jeszcze do tego -tj.6tyg i to wystarczy na luzacko a trenu tutaj juz bym nie mieszał nie ma sensu


Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-07-08 22:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
mariansss ja raczej rozpisuje tu takie cos patrząc przyszlosciowo i licze wlasnie na wypowiedzi ludzi takich jak ty zeby mi skorygowali bledy ktore moge popelnic. a dobierając dawki zwracalem uwage na to co przeczytalem na temat takich cykli. a co do cyklu ktory rozpisales moglbys napisac dawki jakich bys tam uzywal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
panowie a co myślicie o tym ;
1-4 antek 150mg ed
1-4 aga 50 mg ed
5-6 aga 100mg ed
7-14 prop 150-200mg ed z zejściem na koniec
10-15 wino 50mg e2d

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie ma szans żebys samym propem podtrzymał moc z combo agi z antkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
czyli co myślisz aras będą spadki ?
jeśli tak to czym uderzyć po tym combo jakieś testo musi iść celowałbym w propa po agrovirinie (krótkie estry) ale co do niego ?

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
może npp??a najlepiej nie łącz agi z antkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
z czym myślisz będzie si ???

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dlugo po cyklu mozna pic alkohol ( na wlasnym weselu ) :(((

Następny temat

megavol + cypio albo enan

WHEY premium