SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z rekami?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Mam 172 cm i waze 58 kg.Planuje dojsc do 60 kg. Chcialem wyrobic sobie jakies miesnie bardziej na rzezbe niz na wielkosc, zrobilem weidera, robie pompki z dzialu domatorow i efekty sa widoczne. Jednak mam problem z bicepsami i tricepsami od 2 miechow robie 5 razy w tygodniu 4 serie po 45 powtorzen 7,5 kg hantla wyciskania oburacz zza glowy i wyciskania na biceps z lokciem na kolanie. NIe wim czy nie robie za duzo chociaz nie mialem jeszcze zakwasow. Prosze o jakas rade bo efekty na rekach sa take sobie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Przy takim treningu nie dziwie się, że twoje łapy nie rosną. Kiedy mają odpocząć jeśli trenujesz je 5 razy w tygodniu i to 2 ćwiczeniami ( Wyciskanie oburącz zza głowy jest na triceps. Chyba, że źle zrozumiałem ) ! Luknij na atlas, ułóż coś i wklej do oceny.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-08-08 13:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
robisz za duzo dni na biceps rób 1albo 2 dni na biceps 3 cwiczenia po 4 serie robisz za dużo powtórzen musisz zminiejszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
O ja 5 razy w tygodniu lapy robic
Musisz posiasc podstawowa wiedze i dopiero wtedy sie bierz za cwiczenia. Mowisz ze na klatce masz postepy. Czy to nie zmusilo cie do zadnych wnioskow?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
Z reguły najlepiej rosną te mięśnie które nie są priorytetowymi mięśniami trenującego. Dlatego zrób bic góra 2x w tygodniu i styknie bo bic jak każdy mięsień potrzebuje regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Teraz wiem ze za duzo cwiczylem ale wczesniej wogole nie zagladalem strony tego typu i szczerze mowiac dopiero musze zapoznac sie z podstawami cwiczen... Ale wstepnie mam pytanie czy w takim razie wystarczy ze zmniejsze cwiczenia do 2 razy w tygodniu po 3 serie po np.35 powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Stary rob 2 razy w tygodni zeby ci wychodzilo 8-10 seri w tygodniu. Powtorzenia w zakresie 8-12

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy z treningiem :p

Następny temat

ACT pomocy

WHEY premium