SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z moją dieta jest nie tak?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 147
Witam.
Otóż rozpocząłem treningi FBW (3 razy w tygodniu). Chcę zbudować masę mięśniową .
Mam 21 lat, 177 cm wzrostu i obecnie 65 kg.
Dietę rozpocząłem 12.02.2016 r. i ważyłem wtedy 63,4 kg. W międzyczasie było kilka dni gdy nie trzymałem kompletnie diety gdyż byłem przeziębiony i nie dałem rady co kol wiek zjeść...
24.02.2016 (waga 64,0) powróciłem do diety i dzisiaj (29.02.2016r.) postawiłem się zważyć i waga pokazała 65.0 kg. Panowie, czy to nie jest zbyt duży skok wagi ?
Co dziwniejszego, według kalkulatora bmr powinienem zjadać dziennie ok 2939 kalorii.
Moja dotychczasowa dieta wynosiła 2421 kalorii. Co jeszcze dziwniejszego, widać mi bardzo brzuch.
W między czasie trwania mojej diety przyznam że zdarzyło mi się zjeśc kilka batonów (Princessa). W dodatku w czwartek zjadłem jeszcze wieczorem paczkę" Laysów Prosto z pieca " i od tamtej pory czuję dyskomfort w żołądku, jakby mi cały czas coś tam leżało...

Przepraszam że się tak rozpisałem :)
pozdrawiam :)

A taki wygląda moja dieta:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 11107 Wiek 351 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188592
Wrzuć dietę w formie zrzutu potreningu a także wypełnij całą ankietę byśmy mogli Ci coś poradzić : http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fixy do potraw

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

NutLove