SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co z brzuchem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Więc tak. Od niedawna z moich brzuchem dzieje się coś złego, mianowicie robi się większy. Nigdy nie miałem z nim problemu, nawet można powiedzieć, że to była najlepsza partia mięśniowa z moich wszystkich.
Z cała pewnością spowodowane jest to tym, że miałem problemy z kręgosłupem i miałem roczną przerwę od treningów i ogólnie sportu. Wydaję mi się, że jestem trochę za chudy i chciałbym przytyć z 5 kg i wyrzeźbić mięśnie. Jednak najpierw chciałbym stracić tłuszczyk z brzucha. Słyszałem, że dobre na to jest bieganie. Jednak czy od biegania nie zmniejszy się moja masa mięśniowa z całego ciała(którą chcę zwiększyć)? Zależy mi tylko na stracie brzucha. Jest on wyrzeźbiony tylko zakryty warstwą tłuszczową Tak więc moje pytania:
1. Czy poprzez bieganie schudnie najbardziej otłuszczona część - brzuch, czy także inne partie, które nie są wogóle grube?
2. Biegać rano, czy wieczorem?
3. Jeśli rano to przed śniadaniem, czy po? Jeśli wieczorem to przed kolacją, czy po?
4. Czy jedzenie więcej niż zwykle, aby nabrać masy i bieganie aby stracić tłuszcz krzyżuje się jakoś? Czy będę równocześnie nabierał czystej masy i tracił zbędny tłuszcz?

W skrócie chodzi o to, aby całość przytyła, a brzuch schudł..najlepiej jakby się udało to zrobić równocześnie

- aktualnie nie ćwiczę na siłowni
- staż na siłowni 2 miesiące
- w tej chwili jedynie pompki i przysiady w domu

- 19 lat
- 181 cm wzrostu
- 72 kg wagi

PS. Jestem trochę zielony więc nie krzyczcie i piszcie konkretnie. Sory za błędy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
Bądź tak łaskawy i przeczytaj przynajmniej niektóre zalecane posty w dwóch działach:
Odchudzanie:
https://www.sfd.pl/temat418943
Odżywianie:
https://www.sfd.pl/temat418003

Tam są odpowiedzi na te i kilka kolejnych pytań, które pojawia się w trakcie lektury.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Na 1 i 4 pytanie znalazłem odpowiedź jednak na 2 i 3 nie Może ktoś pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4103
sorry za oftop, ale nie chce zakładać zbędnego tematu... jak się nazywała ta strona, skąd można było pobrać program w EXCELU, który pomagał ułożyć dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Jeśli chodzi o bieganie to mi wszyscy radzą, że najlepiej jest biegać wieczorem przed kolacją. Pozdrawiam Ale możesz jeszcze się dopytać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie a jelita

Następny temat

POMOCY!!

WHEY premium