SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, mam dylemant co do wyboru sprotu ktory moglbym trenowac...
Mam 17 lat i postanowiłem czyms takim sie zainteresowac ;p
Dokładniej to chodzi o sporty walki.
Do forumowiczy mam takie proste pytanie, co polecacie i w jakiej cenie To jest :)

Oraz ktory z sportów miesci sie w cenie 50-100zł :)
I jeszcze jedno pytanie, w Husarzu ile kosztowałyby treningi Muay Thai? ; >

Zmieniony przez - Kirchoff w dniu 2012-09-18 20:38:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 16087 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79876
boks, kickboxing, muay thai, mma, sanda, zapasy, bjj, judo
szukasz klubu
sprawdzasz cene
idziesz na zajęcia

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Chodzi o to ze nie spotkałem sie zeby klub na stronie podawał cennik, a nie chce isc na trening zeby sie tego dowiedziec bo sie napale zeby na to chodzic a i tak nic z Tego nie wyjdzie, najwiekszy problemm w Tym ze budzet mam ograniczony i nie mam na niego wpływu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 16087 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79876
To patrz uważnie bo większość klubów ma cennik na stronkach zamieszczony.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4613 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168791
Kontakt
W sprawach zapisów do sekcji jak i podjęcia innych form współpracy proszę używać następujących danych;
mar@muaythai.strefa.pl
tel. +48 664 744 807.

Zadzwonić Ci się także nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61
Kirchoff
Chodzi o to ze nie spotkałem sie zeby klub na stronie podawał cennik, a nie chce isc na trening zeby sie tego dowiedziec bo sie napale zeby na to chodzic a i tak nic z Tego nie wyjdzie, najwiekszy problemm w Tym ze budzet mam ograniczony i nie mam na niego wpływu...

Pojde do klubu za Ciebie i napisze Ci jaki maja cennik
Jezeli chcesz cos w miare taniego to rozejrzyj sie za judo lub zapasami ale w klubach sportowych. KS na ogol maja nizsze ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
MMA
Kontakt
W sprawach zapisów do sekcji jak i podjęcia innych form współpracy proszę używać następujących danych;
mar@muaythai.strefa.pl
tel. +48 664 744 807.

Zadzwonić Ci się także nie chce

Zadzwonic jak to zadzwonic;p ale na maila odp nie otrzymałem bo juz probowałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4613 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168791
Z jakiego adresu wysłałeś
Zadzwonię do klubu i poproszę aby Ci odpisali.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja Krav Maga/Sambo Wawa Centrum

Następny temat

klub mma w Poznaniu

aerofull