SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3192
Witam.

Osobiscie posiadam supl: Creatine beta-alanine z activlaba

i moje pytanie jest następujące czy lepiej połączyć ten supl z
creatine monohydrante z olimpu czy creatine x-plode olimp - cena porownywalna tych supli.

Proszę o opinie.

Suplementacja: Scitec Creatine 100
Scitec Pow3rd 2.0
Scitec BCAA Complex
Scitec L-Glutamine

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
ja bym wybral xplode do tej krety z activlabu
stosowalem xplode smak ananas(bllleee ale kazdy lubi co innego)na utrzymaniu formy w sezonie pilkarskimi sila nie spadla wytrzymalosc tez nie spadla wiec oceniam ze dobry produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
bez roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
creatyna to creatyna to jest to samo tylko inna firma. polecam do tego kupic jeszcze aakg i bedzie git polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
firma ta sama, jedno to mono a drugie mix kreatyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
no tak sorki moj blad , wszystko przez goraczke ledwo patrze na oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3192
wincol wg Ciebie efekty bd podobne ?? czyli chyba sugorować się ceną i dlugoscia cyklu skoro ma byc podobnie?

Suplementacja: Scitec Creatine 100
Scitec Pow3rd 2.0
Scitec BCAA Complex
Scitec L-Glutamine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
nie bedzie podobnych efektow bo mix lepiej na ciebie zadziala na pewno tamto jest drozsze bo ma wiele odmian kreatyn a cykl od 8-10tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
tak efekty beda podobne, to ze jest mix kreatyn nie daje gwarancji ze zadziała lepiej, to i tak nadal kreatyna,
brałes juz kiedys kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Na mnie np lepiej zadzialal mix przynajmniej odczulem to silowno i jak na masie a przy samym mono bylo wiele gorzej wiec pisze tylko z wlasnego dosw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3192
jasne ogolnie mono juz było..ale juz do mono nie wracałem.. cm3 też dlatego zadaje to pytanie gdyż supl ktory mam czyli creatine beta-alanina (podobno w skladzie na jedna porcje ma 4.5g beta alaniny i 4.5g creatyny)

Suplementacja: Scitec Creatine 100
Scitec Pow3rd 2.0
Scitec BCAA Complex
Scitec L-Glutamine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3192
do tego jeszcze jestem w posiadaniu nitro-caps.. więc chce zrobić na tym w miare solidny cykl. Bcaa i białko oczywiscie też i zastanawiam sie czy dokupić jeszcze tauryne czy tez taki zakup nie ma sensu?

Suplementacja: Scitec Creatine 100
Scitec Pow3rd 2.0
Scitec BCAA Complex
Scitec L-Glutamine

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus

Następny temat

Trec Whey Pump X - Treme

WHEY premium