SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Witam
Z powodu mojej mizernej diety (tzn. dieta jest dobra, tylko niestety nie zawsze mogę jej przestrzegać, powód- praca, studia itp.) chciałbym wspomóc moje ciało jakimś suplem. Myślałem o czymś z dużą ilością białka, bo jak wiadomo o węglę nie trudno i zawsze można zjeść coś co ma dużo węgli, a białka wcale albo śladowe ilości.

Zastanawiam się nad jakimś gainerem. Poszukałem parę które by mnie mogły zainteresować i podaje je tutaj. Doradźcie mi, który z nich byłby dla mnie najlepszy. Chce dodać też, żeby to był gainer taki który nie zaleje mnie fatem, bo tego bardzo bym nie chciał.
Moje propozycje:
Olimp - profi whey mass
ULTIMATE WHEY GAINER
OLIMP TOP MASS
Activlab Gainbody 30 Machine-Man

Może jeszcze coś innego? Na początek chce kupić tylko 1kg aby sprawdzić jak zadziała, cena do ~60zł.

Może jednak jakaś odżywkę białkową, np:
OLIMP PROVIT 85
Ostrowie WPC 80

Mówię z góry, że się za bardzo na tym nie znam i dlatego proszę o pomoc.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Mezomorfik

Wiek: 20

Waga: 75

Wzrost: 184

Cel cyklu: Masa bez fatu

stosowane już wcześniej suplementy : Brak

Uprawiane inne sporty: Tylko siłka

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 60-70zł

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 6 m-cy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2001
polecam z tych co podałeś Top mass
ale jeżeli chcesz dużą ilość białka to polecam prolongatum z biogenixa

!@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak potrzebujesz bialka - to nie kupuj gainerow tylko bialko, ew cos w stylu mrp - typu syntha-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Tzn chodzi o to, że jak kupie gainera to nie będę musiał też nadrabiać węgli- dlatego wypisałem tutaj.

Tylko z tego co słyszałem to za dużo węgli prowadzi do odkładania się fatu, a tego jak już pisałem nie chce.


To prolongatum z biogenixa to też jakaś alternatywa.


Proszę o więcej rad.

Zmieniony przez - Inarusbox w dniu 2009-03-02 14:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Mezomorfik SKROMNIACHA
Co do gainerów to polecam Activlaba Gainbody MAchine Man-truskawka jak i orzech wymatają,ewentualnie MUTANT MASS,MASS XXL,w nic innego bym się nie pchał.
Co do białka to Biogenix był dobry ostatnio coś odpierd*lają z tym białkiem,przynajmniej smak im sie z***ał,wałków chyba nie robią ale h*j wie.Dobre białeczko:
Olimp 100% whey protein complex
Dymatize Elithe Whey
no i może ten Biogenix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3344
Activlab Gainbody 30 Machine-Man z tego co widzę to nawet ok.


Ale raczej będę się skłaniał do Olimp - profi whey mass lub PROVIT 85 2400g OLIMP lub tego activlaba gainbody machine man.


Mass XXL podobno często zalewa ludzi fatem, więc odpada.



Pomorze jeszcze ktoś?

Zmieniony przez - Inarusbox w dniu 2009-03-02 19:07:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! CEL:::MASA !!!POMOCY :)

Następny temat

JAK BRAC LKARNITYNE!!!

Wiecej