SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 662

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

84/186

Staż treningowy

1,5 roku

Cel cyklu

spalenie tkanki tłuszczowej

Stosowane już wcześniej suplementy

CM3 , BCAA , Beta Alanina , Whey GOLD STANDARD

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Przewidziane finanse na cykl

brak ograniczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Witam . Mam zamiar zakupić w najbliższym czasie spalacz tłuszczu . Stąd moje pytanie jaki wybrać bo jest ich mnóstwo . Chciałbym aby był skuteczny i nie szkodził mojemu organizmowi . Wole zapłacić więcej ale mieć pewność że to co zażywam nie szkodzi mojemu zdrowiu . Chciałbym spalić około 7-8 kg w szybkim czasie . Stosuje dietę , i ćwicze na siłowni co drugi dzień ( w czasie treningu biegam około 40min) . Stosowane przeze mnie suplementy to :
Beta Alanina - 4 g dziennie
Aminokwasy BCAA - 10 g dziennie
Białko Gold Standard

Byłem u dietetyka który zalecił mi stosowanie L-karnityny . Co sądzicie ? Jaki konkretnie spalacz byłby dla mnie najlepszy ?
Mam 18 lat 187 cm wzrostu BF 18% staż treningowy 1,5 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
7-8 to nie tak łatwo, w miarę postępów one będą coraz słabsze, na poczatek np
https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_SHRED-X_RIPPEDCORE-opis29079.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis557.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
j/w lub np.:
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html

Jako pierwszy spalacz, są one dobre

Zmieniony przez - Yebievdenko w dniu 2014-05-21 22:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
A wiecie może czy wyskoczy mi po nich trądzik albo czy zaczne się nadmiernie pocić nie tylko na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
nadmierna potliwość na pewno się pojawi jak po większości termogeników, od tego są. Trądzik raczej nie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja pod crossfit

Następny temat

dawkowanie gainera

WHEY premium