SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wy o tym powiecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5omki i 100tab stanozololuw cyklu 5 tygodni i co myślicie o tes-texsie i powidzcie mi ile ta omka wytrzyma zanim spadnie>>>>>>>>>>>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Omka spadnie ci prawie zaraz po cyklu :) wystarczy ze woda spłynie i polowa twojej masy zginie odrazu następnie reszta zamieni się w sadło, chociaż niewszyscy tak mają zdarzają się wyjątki. Osobiscie proponował bym ci wspomniany testex. W cyklu 250mg,500mg,500mg,500mg,250,250 - to mniejwiecej podobne ilości do omki a duzo lepsze. Do tego Winstrol ale nie w tabsach bo nie warto z 10 strzałów może troszke więcej. I możesz albo pomyslec o superanabolonie albo podkręcić leciutko mietkiem ze 2 tabsy na dzień przez cały czas trwania cyklu. Oczywiście co do winstrolu to włącz go w 3 tyg cyklu co 2 dzień 50mg. Pozdrawiam i życze duzych przyrostów. A omka to syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki bardzo a tak wogule to ile zapłace za testex
i kiedy zacząć kolejny cykl po skończeniu tego bo juz zostały mi 2 tyg niecałe więc i dzięki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Według moich danych to za testex około 33-35 zł za ampułke czyli 250mg.
Co do czasu to myśle że powinieneś odczekać jakies miechow, no chyba ze niedbasz o zdrowie to 3 minimum. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe festus zabojcze ceny podajesz u mnie na silce ampulka testex leo 250 mg (cypionate) kosztuje okolo 20 zl. Kogo stac zeby za 500 mg tescia zaplacic ponad 60 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Jak chcesz mieć dobry towar-w środku cypionat to płacisz tak jak pisze Festus,a jak nie to płac te 20zł za ...

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nalezysz do ludzi ktorzy twierdza ze jesli cos jest tanie to jest to gowno a jesli drogie to OK. Absolutnie nie masz racji i widze ze nie orientujesz sie za bardzo co do dobrych cen. Ceny w stylu 30-35 zl za 1 amp cypionatu sa dla zupelnych jeleni, takich ktorzy np za paczke omo placa 50 zl i wiecej a za 100 mety ruskiej tez kolo 50 zeta. Dam ci male porownanie no chyba ze za 1 amp testovironu tez placisz ponad 30 wtedy nie ma to sensu. Testoviron jest w tej samej cenie co Testex i jest to logiczne bo stezenie tez jest takie samo, natomiast co do tego ktory tesc jest lepszy czy cypionat czy enanthat zdania sa podzielone. U nas w Polsce na pewno bardziej popularny jest ten drugi i to niekoniecznie tylko dlatego ze jest produkowany przez Jelfe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Nie należe do takich osób bo powiedzmy sobie ze jakie ja mam ceny a jakie ceny ma przeciętna osoba to 2 różne bajki,mówimy o cenach dobrego towaru w 3 mieście dla normalnej osoby.Stężenie omnadrenu też jest równe 250(niepatrząc na to ze jest kilka estrów t.) i kosztuje grosze,takie porównania są bezsensu.
Widziałem testex sprzedawany za 25zł dla wszystkich i wierz mi ze nie była tam deklarowana zawartosć...
A skąd wiesz ze ten Twój za 20zł jest ok?

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dojscie do bardzo dobrych cen i to nie tylko akurat jesli chodzi o cypionat, ale tez i inne produkty typu testoviron, primoteston itp tescie.
Chetnie wymienie sie spotrzezeniami na temat cen, jak chcesz to napisz do mnie na gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DNP - informacje

Następny temat

Po cyklu - czy tylko spadek?

WHEY premium