SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co w Ostrowcu Swietokrzyskim?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 489
Witam!

Niedlugo czekaja mnie przenosiny do Ostrowca. I cos trza bedzie tam robic, by nie zgnusniec. I teraz pada pytanie: Co tam mozna trenowac?

Wiem o Kravce, ale nikt mi nie moze powiedziec czegos blizszego na temat jakosci zajec. Fajnie wiec, jakby mi kto napisal, co warto zobaczyc i sie zastanowic. Bylbym tez wdzieczny, jesli ktos orientuje sie mniej wiecej w stawkach godzinowych treningow indywidulanych, w tym miescie.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Bashu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9052
Jest boks na KSZO o 16 kazdego dnia,wtorek czwartek 16.30, tkd kolo wsb wtorek 18.30 sroda piatek 18.15, krav maga tez jest ale ch..wa jest tez kyokushin ale na ten temat blizej nie wiem

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest jakiś klub w trójmieście tajskiego boksu?

Następny temat

Coś podobnego do Krav Maga ?

Wheyvita