SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz :)) VOL 5 !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265077

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Boston - klawiatura klasyk! Gdyby mozna bylo gdzies jeszcze takie kupic - nabylym "na pamiatke" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Przywiązałem się do niej i nigdy jej nie wymienię!. Na strychu mam jeszcze takich ze 3 :).

Teraz poszło parę ciasteczek i cola zero, bo siostra wróciła z wycieczki taki mały cheat meal :)

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Tosty + jajecznica.

Ciasto czekoladowe + kawa.
Przerwa dzis, i od jutra jazda ;d

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610


Śniadanie

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Boston_

jak Ty te placki robisz,że takie puszyste Ci wychodzą? w sensie jakie proporcje składnikow;D apetyczne są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
2 jajca, pół szklanki mąki żytniej, łyżeczka kakao i kilka tabsów słodzika.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7806
200g twarogu poltlustego z tesco

Sprawdź to działa, do dzieła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7149
-klej, pewnie wiele osób już Ci to pisało, ale zdjęcia Twoich potraw i generalnie same potrawy są fantastyczne:) Co widzę Twój post z jedzeniem, to aż chce mi się iść do kuchni nie tyle co jeść ale popróbować samej coś zrobić:) Bardzo motywujesz do działania w kuchni:)

a, żeby nie było, że poza tematem - wcinam ser biały. Bez niczego

Zmieniony przez - naida w dniu 2010-06-05 21:43:39

Sama wyznaczasz swoje granice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34118
Twaróg półtłusty + ogór ;) twaróg jakiś dziwny, zawsze jakoś smaczniejszy był ale zjeść trzeba :)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
naida
nawet nie wiesz jak miło mi to czytać : )
---
żeby nie offować...takie zuo popełniłam rodzince,wyżyłam się na piekarniku będąc w domu ;)



oprócz jabłkowego i Brownies upiekłam też ciacho rabarbarowe

a sama....wcinam wieśniaka

blo yo mind.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uklad dowolny-fitness meski filmik

Następny temat

Dieta na masę dla początkującego

WHEY premium