SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz :)) VOL 5 !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 265099

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711


A ja placek owsiany z cebulą i pestkami dyni na to wędliny trochę ogórek kiszony i ser żółty + zielona herbata.
Klej ten chłopak już się od Ciebie nie odklei jak Ty mu takie smakołyki robisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
Anubis: sam mi to mówił,hehehe

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
Udko gotowane z kuraka + marchew :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
trochę wieśniaka i sałatka z orzechami i pestkami

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
Oscypek z keczupem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
Kankes: a próbowałeś może oscypka na ciepło z żurawiną? Jeśli nie,o polecam,bardzo fajne połączenie
----
weekendowa chococolada z mrożoną truskawką w roli kostki lodu, pyszności

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1947
-klej : dzięki, jeszcze z żurawiną nie próbowałem :D Spróbuję na pewno. Ale na ciepło to wiadooomo z grilla jadłem :D:D

----
Teraz omlecik z orzechami włoskimi i jogurtem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dobry
Jajecznica z ryżem.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-03-20 08:41:56

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4728
Kankes: luzik
---
śniadanie:
dla mnie standardowo-owsiane z owocami i do tego kawa



a dla chłopaka plackinsony śmietankowe z bakaliami i owocami

blo yo mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
NA obiad zupa warzywna, teraz trochę migdałów w czekoladzie dla osłody a potem to już wszystko co na stole będzie, udka, wędliny, śledzie, sałatki, sernik itd.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uklad dowolny-fitness meski filmik

Następny temat

Dieta na masę dla początkującego

WHEY premium