SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to znaczy "wyjonizowany izolat białka serwatkowego""?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
Hej

Czesto po wypiciu białka mam rewolucje ... Próbowałem już kilku białek i czasami było ok a czasami dupa... Ostatnio zastanawiałem się nad zakupem Sci tech tylko nie wiem co to znaczy wyjonizowany izolat białka serwatkowego. Z góry dziękuję za pomoc .

Pozdrawiam Pumba87

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
jest to izolat otrzymany metodą, która nazywa się "wymiana jonowa". Metoda ta pozwala otrzymać wysoko stężone, nie zawierające praktycznie cukrów i tłuszczu białko. Wadą jest pozbawienie produktu bioaktywnych frakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 274 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16375
stosuj bialka z enzymami trawiennymi, po nich nie powinienes miec sensacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
albo dorzuć probiotyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 510
No właśnie próbowałem takie białeczka ale po nich również miałem rewolucję... wiadomo że każdy organizm reaguje inaczej... ale mieszałem już z wodą i mlekiem myślałem że to może od tego ale bez zmian.

Faftaq dziękuję za odpowiedz powiedz jeszcze czy pozbawienie produktu bioaktywnych frakcji wpływa jakoś na budowę mięsnia??

Pozdrawiam Pumba87

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Nie, raczej nie wpływa.

A próbowałeś włączyć dobry probiotyk do diety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w sprawie mono

Następny temat

***DO KASACJI***

WPC zestaw