SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Jestem w trakcie brania 20 strzałów tescia... I zastanawiam sie co dalej? Tesc da mi troche sily i tyle... A ja chcialbym jeszcze zeby cos mnie ruszylo z wygladu... Mógłbym wziazc ome ale po omie jak szybko sie rośnie tak szybko sie spada a na ome i dece np.nie mam pieniedzy wiec co mi poradzicie? Samą ome do tego tesciia tak np. z 10 15 strzalów? Czy co? Z góry dzieki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Yabba Dabba Doo

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
haha dobre sobie, nie ma to jak do testa (omka) dodawać testa

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale masakra =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Jeszcze jedno, na ome i dece nie masz hajsu, to jak chcesz ogarnąć cały cykl ? witaminy, suple, JEDZENIE ??

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Noo deci musze wziasc przynajmniej 2 flakony zeby cos dalo to kosztuje 300 zl na ome bym mial tez 150 a o reszte sie niemartw... A i trzeba brac te odblokowanie w moim przypadku po tesciu cyyba nie trzeba nic mi chyba niebdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a po co witaminy suple dieta wystarczy ze ma omo

kolego wyjdz z tego działu

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Omka to przecież miks... miks witamin, białek, aminokwasów... no i testosteronów

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Nie wyjde a jak sie niepodoba to nie pisz poprostu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jak nie wyjdziesz to ktos ci chetnie w tym pomoze

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Prubuj ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pharmlex

Następny temat

Odblok po metce

Wiecej