SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co stosować po TSE ?[b][/b]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6587
Witam
Stosuję dietę + siłka + aerboy :)
Robię cykl na TSE ( i jestem zawiedziony prawie żadnych efektów) BF ok 14%-15%, zostało mi do końca ok 2 tygodnie i zastanawiam się co kupić na nowy cykl.
Czy kupić coś z tej grupy (czy może coś słabszego) - Scorch, Venom, Tight, Thyrotherm (z efką-chyba za silny), Vaporize. Chcę stopniowo zwiększać siłę spalaczy, a nie od razu brać najmocniejsze.

Liczę na Waszą pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na poczatku możesz brac mniej, zacząc nizej możesz, ale biorąc pod uwage jednak koniecznośc wzrastania dawek to tak mniej wiecej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Scorch

a dieta dobra, jesteś pewien?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Scorch, potem Venoma 3.0...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
właśnie, jak z odzywianiem- nie tylko nawet w teorii lecz w praktyce?
brak efektow wlaśnie tym może byc spowodowany- często jest tak, że papierowe wyliczenia mogą brac "w łeb"
po ile łykasz ten tse i przez jaki okres?

z wymienionych, raczej skąlnialbym aby ci zaproponowac scorcha, jest to bowiem spalacz relatywnie bezpieczny choc w porównaniu do niektórych z tekj listy troche mniej skuteczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5651
Thyrotherm nie ma efki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Thyrotherm ma efkę. Chyba że mnie ta l-karnityna tak kopie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6587
Sposób odżywiania zmieniłem ok 6-7 lat temu, jak okazało się że mam nadwagę, pomimo dużej aktywności fizycznej (trenowałem piłkę nożną 5 razy w tygodniu + mecz w weekend). Do ok roku czytam forum, uczę się. Teraz nie mam problemów z utrzymaniem wagi, ważę się średnio raz na 1-2 tyg i nie ma prawie żadnych wachań (zastrzegam że waga jest dobra :) )
Jem 5-6 posiłków dziennie, z uwzględnienien przedtrenigowych i potreningowych. Od ok 2 tyg zmiejszyłem ilość spożywanych węglowodanów.
Diety nie rozpisałem na kacl i nie dałem do sprawdzenia w dziale odchudzanie. (Czy uważacie że jest to konieczne ?) Staram się jeść ok 1.8g białka + dobre tłuszcze + węgle o niskim indeksie glikemicznym.

TSE biorę ok 3 tyg po 4 tab dziennie (planuję zrobić 6 tyg. cykl)

Napiszcie czy konieczne jest ROZPISANIE diety i wrzucenie jej do oceny do działu Odchudzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Jeśli jest jak piszesz, to olej rozpisywanie tego w działach (chyba że chcesz specjalnie sprawdzić).
A co do spalacza, to obstawiałbym scorch lub tight ze wskazaniem na ten ostatni (bo znam z praktyki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
spróbuj clenburexin albo super cuts 3, też jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
ja ze swojej strony moge polecic Venoma , naprawde dobry spalacz

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6587
Pytanie odnośnie stosowania Scorcha.

Dziennie przyjmuje się 2 porcje ? 1 Porcja to 3 tab. Czyli na dzień 6 tab. W opakowaniu jest 168 tab czyli przy spożywaniu 6 dziennie starczy zaledwie na 28 dni. Czyli na cykl trzeba 2 opakowania ???

Ps. Jest na forum mnóstwo postów w których wymienia się spalacze, ale jeszcze nie spotkałem się z postem w którym: znawcy, eksperci, specjaliści czy też moderatorzy napiasli by: moim zdaniem osoba która zaczyna korzystanie ze spalaczy powinna zacząć od: ..., potem ..., następny to ... Powinna stosować je kolejno po sobie do momentu uzyskania oczekiwanych efektów.
Wiem że nie wszystko działa w taki sam sposób na każdego (u niektórych np. nie ma zadowalających efektów, natomiast u innych ten sam preparat może zdziałać cuda), ale bądźmy świadomi że nie da rady WSZYSTKICH zadowolić. Jednak zdanie fachowców i ich opinnie była by bardzo pomocna i ograniczyła by ilość pytań odnośnie tego co jest najlepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkowac? szybka odpowiedz szybki sog.

Następny temat

BCAA i Witamina

WHEY premium