SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie stalo z moja KOSTKA ???!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 660
Siema,
wczoraj koles mi przedal takiego kopa w kostke ze sie przewrocilem... Bolalo bardzo mocno ale jakos chodzilem potem normalnie z lekkiem bolem do domu poszedlem... A potem chcialem isc to od kompa odejsc do wc nie moglem tak boli jak stane na te noge kostka puchnieta... Trzeba jechac do lekarzy czy obejdzie sie bez ? Stluczenie czy zwichniecie / skrecenie :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ano.
coś sie stało. takie "coś" pourazowe.
polecam altacet (jak najszybciej), najlepiej w żelu, póxniej dorażnie maści p. bólowe (Fastum, Ketoprom, Naproxen etc.).

jak bardzo boli - lekarz rodzinny - RTG, lub poradnia chirurgiczna/ortopedyczna (skierowanie od rodzinnego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 660
Zrobili rtg i nic nie znalezli... Mowia ze moze zlamanie strzalki i w***ali mnie w gips :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz kazdy uraz w gips wsadzaja..nie broń się tylko w gipsie rób izometryczne:)popytaj rehabilitanta....bedzie ok:)i noga wyzej od głowy;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ablacja

Następny temat

Porada dermatologiczna -> HELP

WHEY premium