SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się stało z tym sokiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
Siemka. Wczoraj dowiedziałem się że do jednego flakonu po 10ml testa wstrzykiwałem łącznie z 40ml z ampułek i wtedy pobierałem - wiadomo, różne ilości w a pułkach są.. 0,6-1.1

Dzis parze, a flakon zrobił się szary jakby zgęstniał, w środku jakby przezroczysta galaretka która po styknieciu z igla zaraz pęka


Nie wiem czy to bić czy nie

Może to od ciśnienia we flakonie? Wcześniej był olej w a pułkach przezroczysty, w piątek napełniłem fiolkę i dziś takei coś.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
jak do flakonu 10 ml po andro wcisnąłeś 40 ml soku z amp?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
))

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
Wygląda to wszystko, co najmniej dziwnie i mało bezpiecznie.

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
lodzianin1
jak do flakonu 10 ml po andro wcisnąłeś 40 ml soku z amp?


Napisałem " lacznie"
Czyli po prostu uzupełniłem co 6-9ml ubytku go do pełna. W strzykawie nie jest taki ciemny. Ch.. Bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Wygląda jak by się wytrąciło coś, możesz podgrzać i jak wróci do klarowności ew wbić lecz wygląda nie za ciekawie. Jak będzie po podgrzaniu przezroczyste i płynne to powinno być ok, bo w tej postaci może się to źle skończyć
W jakim celu przelewasz to bo nie rozumie totalnie celu takiego zabiegu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
serio wbijasz.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1294
No w strzykawie było ok. Dziś zerknę z tym podgrzaniem. Towar ten sam był w amp był spoko - po co wbijam? Już tlumacze
Ampułki niby powinny mieć 300mg/1ml cypka które mam, ale jak wciągam z amp do strzykawki, jest różnie bo od 0.6 do 1.1 ml vertex labu. Dlatego przelewam wszystkie ampułki na raz zawsze do jakiegoś 10ml flakoniku żeby nie robić różnych stezen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Chyba miałeś na myśli, że nie chcesz wbijać różnych ilości testa a nie różnych stężeń, Bo stężenie zostaje cały czas to samo i nie ma znaczenia czy wbijesz 0,5 ml czy 1 ml to i tak stężenie masz 300/ml. Swoją drogą to biłem kiedyś sporo vertexa i z wahnięciami do 0,6 ml to się nie spotkałem.

A długo już używasz tak ten vial? Bo jak robisz to już któryś raz to może jakieśświństwo Ci się tam rozwinęło.

Ja bym odpuścił. Ale zdaj relację jak się zdecydujesz :D Lepiej się cudzych błędach uczyc niż na swoich
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Skoro w pompce wygląda ok to tak jak by się jakiś osad zrobił na butli tak czy inaczej sporo ryzykujesz , może dojść do stanu zapalnego a w najgorszym wypadku skalpel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Chłopie weź to wywal, jak do jednego flakonu kilka razy wstrzykiwałeś sok to ch.. wie czy w środku nie rozwinął się jakiś syf, a Ty ryzykujesz jakimś zakażeniem żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt zł na jednym flakonie towaru..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elo Pomocy

Następny temat

Próbował ktoś

WHEY premium