SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tym ? warto ? poczatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
Zamierzam na sam poczatek cwiczen kupic sobie laweczke. mam hantle , sztange i drazek obciazenie tez. co myslicie na poczatek o takiej laweczce ? dobra ? http://allegro.pl/lawka-prosta-do-cwiczen-stojaki-magnus-mc-l002-i3871313114.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 913
Na początek może by ci wystarczyła, ale jak masz zamiar zacząć ćwiczyć dłużej to ja na twoim miejscu zastanowiłbym sie nad czymś innym. Moim zdaniem wytrzymałość jest napewno dużo zawyżona (ławka nie posiada żadnych skośnych wzmocnień, nie wygląda to najlepiej). Ogólnie nie posiada możliwości ustawienia skosu co znowu jest na minus. Jak dla mnie słaba i nie warta tej kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
A to ? http://allegro.pl/lawka-prosta-do-cwiczen-stojaki-magnus-mc-l002-i3871313114.html

Chodzi mi coś nie tak drogiego bo kasy tez tak nie ten. Na pocatek chcialem jakąś.

u takiej cwiczylem u brata http://www.hop-sport.pl/product-pol-2294-Laweczka-z-modlitewnikiem-HS-1070.html

i jak dla mnie strasznie waska na rece zle brac wieksze cieżary.

Zmieniony przez - KM98 w dniu 2014-01-19 11:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
to ta sama ławka , ale jej największy minus , że nie ma skosu . Lepiej nieco dopłacić i kupić ławkę, która jest regulowana i starczy Ci na długoooo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
mógłbys dac link np. do takiej co mowisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
popatrz np na taką http://www.marbo-sport.pl/lawka-regulowana-ze-zintegrowanymi-stojakami-mh-l007.html 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
warto zwrócić uwage na to żeby stojaki byly oddzielnie ,takie rozwiązanie jest bardziej uniwersalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
strzeleccc
warto zwrócić uwage na to żeby stojaki byly oddzielnie ,takie rozwiązanie jest bardziej uniwersalne


No właśnie o to mi chodzi zeby było szeroko na ręce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 221 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2433
KM98
strzeleccc
warto zwrócić uwage na to żeby stojaki byly oddzielnie ,takie rozwiązanie jest bardziej uniwersalne


No właśnie o to mi chodzi zeby było szeroko na ręce.
Sos ujemny bardzo potrzebny jest do ławki ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
przydaje się, ale nie jest konieczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 5 dniowy

Następny temat

ocen treningu

WHEY premium