SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o czymś takim?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
Mianowicie planuje zrobic cykl z Createstonu (2,4 kg) chce do tego dodac jablczan kreatyny-> rano 5g jablczanu, po treningu ok 2-3g jablcznu z createstonem. Ponadto przed rozpoczeciem wyzej wymienionej kuracji planuje zapodac tribusteron 90 albo 60 i by przygotowac lepsze srodowisko anaboliczne. I teraz moje pytanie w temacie Co sadzicie o tym by zrobic tak jak pisze i ktorego tribulusa dodac i jak dawkowac
Ps. Nie wspomnialem tu o diecie i pozostalej stalej suplementacji pozdrawiam czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11710
Szczerze to za te pieniadze bym cos innego skleil.
Tribulusa itp bralbym na cyklu kreatynowym. I raczej wzialbym cos a'la Z-Force anizeli Tribusteron.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
tak tylko mialem taki bajer ze createston mialem za polowe ceny :) czyli za 110 zl :) pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
odswiezam
juz nikt sie nie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
ile masz lat i po co Ci Tribusteron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
20 lat reszta jest napisane powyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
no to daruj sobie Tribulusa, w twoim wieku strata kasy
reszte dobrze rozpisałeś, chociaż ja na Twoim miejscu zamiast TCM i właśnie Tribulusa dokupił puchę stacka, może być CP, lub XP, przed treningiem porcja Stacka po Createston
w DNT porcja stacka z rana Createston w porze treningu
100% satysfakcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
wlasnie stacka nie chce jeszcze mam czas teraz nastawilem sie na TCM :) dzieki Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
co jak co ale ja z Createstonu byłem zadowolony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
a jak go brales?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na konkretna redukcje???

Następny temat

inkospor

WHEY premium