SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o tym zestawie, Zobaczcie!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 926
HMB REVOLUTION i CLENBUREXIN. lub co byście proponowali na redukcję tkanki tłuszczowej a jednocześnie zbudowanie rzeźby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5524
jak trenujesz ostro.. to hmb jako antykatabolik ujdzie.... ale nie na mase bron BOZE :P >>:D ... cleana mam .. sotsuje.. czasem mieszam ze starszym thermo fatem :P .. i jest ok.. mam dobre zdanie na ich temat.. :p ale nie lciz ze po samym lykaniu cos stracisz :P

jezeli redukujesz.. dieta z minuse m w kaloriach .. jak masz co odslaniac to rzezb ;) .. powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no ja silownia, plywam 3x w tygodniu i worek- boksuje
takze po clenie widzisz rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5524
stosuje takie mieszanki dla lekkiego pobudzenia.. takie cos zamiast kawy :P .. czuje troche podnieesiona termogeneze.. ale nei kontroluje termometrem ;) .. hehe ... sa silniesze srodki .. ale sporo drozsze.. :) ... dla mnie sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15962
Hmb jak masz kase to bierz a jak zamierzaasz kupic tylko 2 opakowania to daj soebie spokoj lepij kup dobry spalacz i jakies bcaa napewno Ci lepiej wyjdzie i cenowo i jakosciowo..no i zarcie...bez tego nawet 3 spalacze Ci nie pomoga naraz....wiec przelicz co lepiej wyjdzie spalacz czy kurczaki

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
brałem hmb i lkalnityryne i teraz zostane przy hmb i clenburexin a nie jem kurczaków:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zen szen

Następny temat

Kaizen Ultra Mass+Olimp TCM masa

BF