SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o treningu domatora ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
Co sądzicie o treningu domatora ? mam 13 lat 173 wzrostu i 61 kg wagi i mam cycki i myślicie że tym treningiem zrzuce to mam lipo ?? czy ktoś stosował wcześniej trening i jakie były efekty ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 819
odpowie ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W twoim wieku to najlepiej trening z obciążeniem własnego ciała-taka ogólnorozwojówka(pompki,przysiady, podciąganie na drążku, bieganie, rower itp.)Jeśli chodzi o te twoje "cycki" to u niektórych facetów w wieku dojrzewania pojawia się takie coś, ale potem powinno zniknąć samoczynnie, chyba że będziesz otyły( ale z twojego posta tak nie wynika),W likwidacji "cycków" moim zdaniem pomoże Ci duża ilość pompek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to pogodzic? prosze o pomoc

Następny temat

Polaczenie treningu

WHEY premium