SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie nt tego filmu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293




Witam!
Już nieraz słyszałem o szkodliwości nadmiernej konsumpcji białka.
Wykładowca powyższego filmiku próbuje udowodnić, że ów nadmiar nas dosłownie zabija.

Po obejrzeniu filmu jednak nie zgodzę się z kilkoma "faktami" tam podanymi.
1. Np. górna granica białka (35 gram) w dodatku na podstawie kupy jest mocno zaniżona.
2. Wszelki zły wpływa białka na nasz organizm możemy zniwelować (poprzez antyoksydanty, nawodnienie itp znane nam metody).
3. Brak podania jakichkolwiek dowodów i faktów.

Faktem jest natomiast, nie pytajcie o dane badania bo wysuwam wniosem na podstawie autobiografii oraz doświadczenia znajomych.
Ograniczając białko, szczególnie pochodzenia zwierzęcego (spójrzcie na dzisiejszą hodowlę zwierząt) wiele osób czuje się doskonale, a w książce Dick'a Rolla "Ukryta siła" autor opisuje, że jako weganin zrobił 5 Ironmanów w tydzień - ogień!
Fakt, nikt z tych osób nie stał nigdy na scenie kulturystycznej, ale czują się zdrowo i dobrze a to chyba najważniejsze.

Czekam na Wasze komentarze i proszę MNIE nie krytykować bo ja tylko podsuwam materiał pod dyskusję, sam jem mięso, serwatkę itd.
TomaszS.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293
.

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2015-04-20 20:32:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja węgle problem

Następny temat

Dieta na mase, 15 lat

WHEY premium