SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319
Yo - chciałem się Was zapytać co sądzicie o treningu JUMPSOLES ze stronki http://www.jordan.gwarant.com/trening.php - była jush o nim mowa ale chciałem się zapytać co sądzicie o wykonywaniu tych ćwiczeń z obciążnikami - bo przecież tyle było jush na forum o tych obciążnikach; i jeszcze jedno pytanie co do jednego ćwiczenia: Ćw.3:DEPTH JUMP INTO STARTS

Do tego ćwiczenia będziemy potrzebowali ściany I mocnego krzesła, które należy ustawić tuż pod ścianą.

Wchodzimy na nie i zeskakujemy, po czym gwałtownie wskakujemy

Po kontakcie z podłożem do góry do przodu podnosząc w górę obydwie ręce, następnie wchodzimy ponownie na krzesło i całość powtarzamy wymaganą ilość ćwiczeń

- czy to ćwiczenie wygląda jak to plyometryczne, które polega na tym że ręce za głowę - zeskakujemy z krzesła i szybko skok w dal obunóż? - bo z tego opisu to ciężko squmać..

A czy wogóle ktoś próbował tego treningu?

Pozdrawiam

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 216
ja probowalem i jest super...polecam goraco...

BASKET NON STOP TO HASLO JEST ZNANE ALE NIE PRZESTRZEGANE....................KS SWIDER.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszukaj na sfd jest link do tego programu wraz ze zdjęciami ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 840
spoko trening ale ja nicwicze z obciąznikami ale kideys chcialem

nie ważne buty i koszulka...

...tylko wola do treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
Mysle ze dobry trening tak jak wczesniej nie dotykalem sufitu 2,5m. glowa przy wyskoku tak po pierwszym tygodniu jumpsoles dotklem wlosami po 2 lekko musnalem a wczoraj (to jest w trakcie 3 tygodnia) uderzylem glowa o sufit i lekko zabolalo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKOCZNOŚĆ

Następny temat

pływanie a plecy i tricepsy

WHEY premium