SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o tym zestawie, Zobaczcie!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
HMB REVOLUTION i CLENBUREXIN. lub co byście proponowali na redukcję tkanki tłuszczowej a jednocześnie zbudowanie rzeźby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
jak trenujesz ostro.. to hmb jako antykatabolik ujdzie.... ale nie na mase bron BOZE :P >>:D ... cleana mam .. sotsuje.. czasem mieszam ze starszym thermo fatem :P .. i jest ok.. mam dobre zdanie na ich temat.. :p ale nie lciz ze po samym lykaniu cos stracisz :P




jezeli redukujesz.. dieta z minuse m w kaloriach .. jak masz co odslaniac to rzezb ;) .. powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
no ja silownia, plywam 3x w tygodniu i worek- boksuje
takze po clenie widzisz rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
stosuje takie mieszanki dla lekkiego pobudzenia.. takie cos zamiast kawy :P .. czuje troche podnieesiona termogeneze.. ale nei kontroluje termometrem ;) .. hehe ... sa silniesze srodki .. ale sporo drozsze.. :) ... dla mnie sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
Hmb jak masz kase to bierz a jak zamierzaasz kupic tylko 2 opakowania to daj soebie spokoj lepij kup dobry spalacz i jakies bcaa napewno Ci lepiej wyjdzie i cenowo i jakosciowo..no i zarcie...bez tego nawet 3 spalacze Ci nie pomoga naraz....wiec przelicz co lepiej wyjdzie spalacz czy kurczaki

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
brałem hmb i lkalnityryne i teraz zostane przy hmb i clenburexin a nie jem kurczaków:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zen szen

Następny temat

Kaizen Ultra Mass+Olimp TCM masa

WHEY premium