SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o takim zestawie suplementów i odżywek???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 116


Wszystko firmy OLIMP:
- Whey Gainer 4000
- 3kg
- Creapure Monohydrant 250kaps
- D-ribose 750 - 90 kaps


Co tym sądzicie??


bo najpierw chciałem pojechać na maxa i wziąść: Gainer 4000, Creapure monohydrate, creapure citrate, creapure purvate, hmb, d-ribose i zma ale stwierdzilem że to będzie za ostro.


Co wy na to?? mam cos zmieniać w tym pierwszym zestawie??

Bardzo prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jaki jest cel suplementacji...staz treningowy..jak z dieta...?

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Dokładnie jaki jest twoj cel co chcesz osiagnac sadze ze ten zestaw jest bardzo dobry ale zamias d-ribosy kupił bym BCAA i Tauryne z olimpu oczywiscie

A.C.A.B
Dac songa nie dac songa
o to jest pytanie
Pozdrawiam
Wszystkich

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
z tego co widze na zdjeci diete masz bo bys niedoszedl do tego bez diety cel chyba masa
więc zestaw dobry ale ja bym dolozyl bialka i zamias rybozy BCAA to moje zdanie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 116
Dzięki za tak szybką odpowiedź.
Cel mój to oczywiście zwiększanie masy, aktualnie trochę spadłem i mam 92-93kg na wzrost 187cm to chyba nie dużo jak na ten wzrost. myślę o 100kg ale na jeszcze przyjdzie poczekać.
Dieta jest, choć ostatnio zaniedbywana przez niedobór czasu i niestrawności po swiętach :) (dominuje w niej białe mięso drobiowe, aczkolwiek nie stronię też od innych mięs) staram się unikać kanapek ale przy mojej pracy jest to dość ciężkie, staram się zjadać od 5-6 posiłków dziennie, niestety nie są to stałe pory bo praca mi na to nie pozwala. Dużo piję wody, przynajmniej staram się :)
Krótko mówiąc staram się mieć cały czas bilans energetyczny na plusie, cały czas spożywam odrobinę więcej kalorii niż zużyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
wiec gainer moze byc jako uzupelnienie diety..skoro masz problemy z jej utrzymaniem...przy odpowiednim stazu kreatyne tez jak najbardziej mozesz dac...jednak rybozy bym nie kupowal...bo to raczej strata kasy...w to miejsce wzial bym np zestaw witaminowy..jezeli takiego nie posiadasz...ewentualnie...bialko..lub carbo...

zma..tez jest jak najbardziej ok..choc w celach regeneracyjnych..i jako uzupelnienie cynku i magnezu..wcale nie musisz kupowac go w sklepie..wystarczy zwykly zestaw apteczny..filomag b6 i zincas forte...koszty tego beda znacznie mniejsze.....

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 116
Cześć

Więc "v3gas" według Ciebie jaki zestaw powinienem sobie kupić??? bo jednak keratyna (creapure monohydrate) i Gainer (4000) to wydaje mi się że to taki średni zestaw a nawet słaby. Napisz jakiś zestaw na bazie tych produktów, operuj nawami produktów. Bo sama kreatyna i gainer to wydaje mi sie ze za malo a co więcej? to nie mogę się zdecydować. wziąłbym białko i stosował na noc ale obawiam się bo miałem kiedyś przygodę z proteina 80 z hi-tec, nie mogłem jej jeśc bo od razu odlot na kiblu.


Bardzo proszę o radę


Pozdrawiam zigiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
podstawa musi byc dopracowanie diety..

kreatyna..monohydrat...
gainer..jezeli masz braki w diecie
bialko..j/w..jezeli masz problemy z zoladkiem..sprobuj np..wpc..lub soi
witaminy i mineraly...koniecznie

slaby..nieslab...zalezy jak to wykorzystasz i do czego porownujesz...

z rybozy bym zrezygnowal..podobnie jak z pirogronianu..z racji jego 'watpliwej' skutecznosci..;)

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
ech tam od razu watpliwa skootcznosc... piro redookooje i to wieloplaszczyznowo ;)

artystyczny leniwy' trawikoos
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
redukuje zasobnosc portfela...;) na 'skuteczne' dawki niewiele osob stac ;) i jeszcze te skutki uboczne notowane przy dawkach powyzej 15g/dzien...hehehe..bole brzucha i 'lekkie' nudnosci %)

Pozdrawiam
vegas

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-01-27 23:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 116
Czyli tak
najlepiej wziasc dwie odżywki jedną białkową a drugą węglowodanową tak?
a może taką 45% białka i 45% węglowodanów?
a anabolic amino? jak się na ten produkt zapatrujecie??
a tę kreatynę to najlepiej w tabletkach czy tę w kapsułkach ta tabletkach zawiera 1000mg kreatyny a w kapsułkach 800mg Monohydatu kreatyny
i nie wiem :)


Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co proponujecie ? Jaki suplement ?

Następny temat

łyżeczka kreatyny to 5g? czyżby?

WHEY premium