SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o diecie, jaki dobor treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4103
Witam! Proszę o korekty/ocenę diety oraz pomoc w ułożeniu planu treningowego dziennego. z gory dziękuję. Zaznaczam, iz potrzebuję schudnąć ok 10-12 kg jeszcze, tak, by nie zaburzyć wzrostu (u mnie rodzinne jest rosnąć intensywnie w wieku 15-17/18 lat)

ŚNIADANIE

Serek danio, lub płatki z mlekiem, lub kanapka z chleba pełnoziarnistego, zbożowego z łyżeczką masła i szynką chudą z drobu z pomidorem, lub ogórkiem.

Drugiego śniadania niestety nie jadam, przyzwyczajenie od dzieciństwa.

OBIAD - ok 13-15. Zwykle jadam jedno danie (bo tak u mnie jest), tj zupę w porcji jednej miski. Staram się nie przesadzać z dodatkami, takimi jak ziemniaki (w krupniku np) i nie używać takich dodatków jak chleb.

POSIŁEK III - 17-18 - Jest to mój posiłek treningowy, więc staram się skonsumować węglowodany. Jadam wtedy jakiś serek, typu danio, oraz drugą część, np. Kanapka (jak na śniadanie), jakiś owoc, itp.

POSIŁEK IV - 19-20 - Zwykle o tej porze staram się jadać jakiś owoc.




Dieta jest dość uboga i skromna, ale poprostu nie mam pojęcia co można dodać, zastąpić. Czytałem 10 wskazówek żywieniowych i porady podwieszone.

Polećcie mi jakie posiłki mają pełne białka, jakie węglowodany (przed i po treningowy), jakich unikać, co można czym zastąpic, oraz co dodać.



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 79

Wzrost: 175

Obwód klatki: nieistotne

Obwód ramienia: nieistotne

Obwód talii: nieistotne

Obwód uda: nieistotne

Obwód łydki: nieistotne

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 28

Aktywność w ciągu dnia: intensywne (jestem sumienny) WFY, staram się biegać 30-40 minut wieczorami, ale rzadko.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: piłka nożna/siatkówka/koszykówka, 4 razy w tygodniu na WFach, oprócz tego biegam, gram w kosza i piłkę przynajmniej raz, dwa razy w tygodniu ponadprogramowo.

Odżywianie: praktycznie wszystko, oprócz kefirów, białego sera.

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: miód, ale to chyba nie istotne

Stan zdrowia: stan zdrowia bardzo dobry(przebyta astma, co jest powodem nadwagi, ale bez zadnych powiklan w czasie obecnym)

Preferowane formy aktywności fizycznej: ok godziny dziennie, codziennie, w weekendy o wiele więcej.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jeżeli można, to wprowadzę.

Stosowane wcześniej diety: typu ŻM (żreć mniej) zjechałem już na takich ok 8kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Guzik czytałeś a nie posty podwieszone i 10 zasad

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-03 17:23:15

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Korekta odżywiania + pare pytań dot białka

Następny temat

Wiecznie Zamulony dlaczego tak jest pomocy...

WHEY premium