SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powiecie o mojej diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 283
Siemasz. Tydzień temu ruszyłem z dietą i ciekaw jestem waszych opinii. Mam 20 lat, 168cm wzrostu, ważę ok 68 - 70kg, mam dosyć krępą i sztywną budowę ciała i ogólnie po ojcu jestem dość porządnie zbudowany, lekki tłuszczyk tu i tam. A moja dieta wygląda tak:

Z rana serek wiejski lub twaróg z płatkami ryżowymi pokrytymi szynka z indyka, albo jakimś serem żółtym, czasem jajka

3 godzinki później - 200 gram rybki z ryżem i jakimś ogórkiem, pomidorkiem bez śmietany itp itd

przed treningiem 2 pomarańcze, kiwi itp itd

Trening

Po treningu ok 300 gram piersi z kurczaka i szpinak który uwielbiam ma małą ilość węglowodanów które po treningu ograniczam zupełnie

4 godzinki później - znowu piersi z kurczaka ok 200 gram, tym razem z sałatą, brukselką itp bez żadnych przypraw które mają benzoesan sodu

Na wieczór, przed snem twaróg, sałata i warzywa

Nie biorę żadnych odżywek, przed treningówek i innych robionych w fabrykach sztucznych obiadów w proszku, na treningu piję wodę z miodem i cytryną, wolę jeść coś co daję mojemu ciału satysfakcję i naturalne produkty które biegają po ogródku albo rosną na drzewach niż mam się zrażać przed smakiem pysznego białka smaku truskawkowego. Zastanawiam się nad kreatyną, i nie wiem czy jabłczan czy mono, mój staż na siłowni to zaledwie 2 tygodnie, ale już widzę efekty, czuję się lepiej dzięki diecie, nie jem już wszystkiego pizzy pierogów. Co powiecie o mojej diecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
wydaje mi sie malo weglowodanow. po treningu dobrze jest uzupelnic wegle. na treningu sama woda lepsza ale jak Ci tak wchodzi to pij. tuz przed treningiem nic bym nie jadl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny 65 kg 18pcm głębokie ekto :D

Następny temat

dieta do oceny na mase przy wadze 60kg

WHEY premium