SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecicie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
Aktualnie nie cwicze na siłowni ale tryb mojej nowej pracy pozwala mi stwierdzic ze praca moja jest jak siłownia bowiem dziennie recznie przerzucam 15-20ton towaru co jest bardzo meczace (ciezar do 20kg jednorazowo) i tu jest moje pytanie co polecicie aby organizm po takim wysiłku szybko sie regenerował..dodam ze pracuje na noc 21.20-7.30 czyli w porze gdy raczej poziom energetyczny organizmu z uwagi pore jest niski..myslalem by kupic aminokwasy Bcca..co polecicie???bo sam juz nie wiem co kupic a siły juz nie mam w połowie zmiany na przerzucanie tych ciezarów..

z góry dzieki

Yo Man

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
mozesz popijac Carbo podczas pracy!! moga byc Bcaa, na noc ZMA przed snem!! i jeszcze moze jak nie masz diety to moze jakis gainer!! lub białko!! jedz duzo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2279
Witam, może warto pomyśleć o przeciążeniach stawów jakie panują podczas podnoszenia takich ładunków ? - Glukozamina.

Dieta jest ?
Napisz coś więcej.

Jeżeli nie trenujesz na siłowni to nie wiem czy jest jakis sens żeby ładować się kreatynami i tego typu rzeczami.
Ewentualnie białko jakieś.

Pozdro

Moja masa to jest mój kapitał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21991
Mysle ze dobra dieta tak +750 kalorii pomoze Ci w lepszej regeneracji suple odpusc odzywiaj sie odpowiednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
odzywiam sie dobrze w miare jak na angielskie jedzienie a wiaadomo nie jest ono zbyt bogate w białko, ale jakkolwiek bym sie odzywial to bedzie mało, mam norme 290 skrzynek po (do 20/25kg) na godzine...czyli zapierdziel na maxa, no i jeszcze dochodzi noc po której trzeba odespac min te 8h,czyli zostaje mi 5h dnia codziennie dla siebie kiedy te 2razy zjem no i w nocy tezz 2 razy..

Yo Man

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy istnieje jeszcze firma MULTIPOWER?

Następny temat

doradzcie jak brać i jak dawkować!!

WHEY premium