SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Co polecacie ( pompa)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2241 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42039
Witam szukam jakiegoś boostera zależy mi na tym żeby był bez kreatyny i bez geranium . Co polecacie ? Ewentualnie mógłbym zakupić samo aakg i do tego cytruline i sam ustalać dawkowanie , jeśli bym tak zrobił jakie firmy polecacie ? nitro caps z activlaba ma to czego potrzebuję ale conowo nie wychodzi z byt pięknie bo musiałbym łykac z 10 kaps.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 118
wg mnie to moze byc np NAPALM daje niezla pompe i kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 118
najlepiej polaczyc go z NAPALMEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2241 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7098
krystian160991
najlepiej polaczyc go z NAPALMEM

NAPALM lączyć z NAPALMEM :D ? to 2 shoty walić :D?

Wyrwie gościa z butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dam ci linka na allegro obczaj i ocen czy ci o to chodzi
...
Napisał(a)
Usunięty przez Amentoris za pkt 6 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja biore ten zestaw i jest dobrze tylko trzeba isc na silownie max o 17/18 bo jak to wezmiesz puzniej to mozesz miec problemy z zasypianiem bynajmniej ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no tak podobna zawartosc ale moim zdaniem lepiej dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2 miarki napalmu przed treningiem i chodzisz jak przecinak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na regeneracje

Następny temat

DAWKOWANIE Animal Flex