SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co polecacie .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Witam, mam pytanko :). Prowadzę redukcję 'mam dziennik na forum SFD.PL' , do którego serdecznie zapraszam :). Chcę schudnąć 15 KG ze 110 do 95. I tutaj moje pytanko. Czytałem dużo zarówno o :
Man Scorch
QNT Riptek
Trec Cleanburexin 2

Dlatego pytam Was ,jaki spalacz Wy mi polecacie :). Póki co stosuję Omega3 .


https://www.sfd.pl/Ostra_wycinka_;D-t890661.html <- Mój temat ,zapraszam do wypowiedzi , śledzenia na bieżąco moich postępów :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przy ty bfie zaden spalacz niepotrzebny,
zadbaj o podstawy i będzie szło.

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-10-13 13:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Tam podałem zły BF ;/. Niestety inny kalkulator mi tak podał ,a licząc na PoTreningu to około 30 :/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no to i tak zbędne spalacze

a z tym że wrzucałeś nieswoje zdjęcia na sfd to przegiąłeś pałe

śmiech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Moje zdjęcia :/. Ale już pisałem KUMPLA TEMAT - 18 Lat ,jem spię ,a ten temat co podałem wyżej jest mój.

Jeden z ludzi SFD napisał mi 1 konto / 1 użytkownik . Dlatego tematu 18 lat... nie prowadzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co pic podczas trenengu

Następny temat

Wazne

WHEY premium