SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po treningu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Powiedzcie mi, czy dobrze robię. Na godzinę przed treningiem zjadam posiłek na który składają się węgle złożone i białko. Trening rehabilitujący kręgosłup (zbliżony do siłowego) a po nim aerobowy, zajmują mi ok.1,5h.
Później czekam pół godziny i zjadam białko plus chleb razowy pełnoziarnisty.
I teraz pytanie, gdzieś tam czytałem że powinno się natychmiast po treningu zjeść jakiś węgiel prosty np owoc żeby nie poleciały mięśnie. Ja czekam owe 30 minut no i raczej cukrów prostych nie używam.
Przypominam, że moim celem jest redukcja...duża redukcja:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
1) Godzina przed treningiem: ww złożone. Białka nie musisz bo nie jest potrzebne do treningu, przyda się potem.

2) Od razu po treningu możesz zrobić mix: banan / lub inne owoce + odżywka białkowa

3) Pół- / Godzina po treningu: kasza/ryż/makaron/chleb pełnoziarnisty + kurczak/wołowina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Na razie nie chciałbym stosować żadnych odżywek ani spalaczy. Reasumując, kończę trening i natychmiast wciągam węgle proste. Będą się na nie składać suszone owoce które uwielbiam i chyba to zdrowe źródło węgli (1 figa, 1 morela, 1 śliwka). A pół godziny później węgle złożone z białkiem. Teraz dobrze?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dodatkowo morela jest świetnym źródłem betakarotenu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko a mózg

Następny temat

dieta redukcyjna dla kobiety 1300 kalorii. prosze o koretke

WHEY premium