SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po VPX meltdown.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Cześć , niedługo kończy mi się w/w spalacz.
Aktualnie BF na poziomie 15% wydaje mi się że może mniej, brzuch już widoczny , dół brzucha w tym skosy też się przebijają, prążki na barkach waga z 93,5 na 90 ciągle dieta vlc .
Redukuje powoli , na nie zbyt dużym deficycie bo staram się osiągnąć nie realne czyli recomp.
Potrzebuje dużego pobudzenia gdyż pracuje po 8-10h, w tym wypadku pobudzenie na poziomie MeltDowna jest b.dobre , termogeneza mogła by być większa ale możliwe że z uwagi na vlc trzymam b.nisko węglowodany to i nie mam zbyt dużo wody w sobie, pamiętam że rok temu przy redukcji to po treningu wyglądałem jak z pod prysznica( a brałem thermo shape z activlaba ^^). A tutaj nie pocę się jakoś bardziej niż normalnie przy intensywnym treningu.

Myślę o BlackBombsie lub Man Scorchu + yoha hcl do jednego z nich.
Ktoś ma inne porozycje?
O BB slyszalem że strasznie klepie jak na taki skład więc może być tam jakas podsypka czegoś fajnego:0


Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-03-01 14:01:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Scorcha bym do BB nie porównywał chociaż to wcale nie znaczy ze Scorch jest gorszy dla mnie np jest lepszy bo nie ma po nim zjazdów itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
Polecam doriana BB :) biorę go własnie i jestem bardzo zadowolony. Pobudza dobrze i fajnie grzeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
mdma85 szamał/szamie Scorcha z johą ( albo przynajmniej mnie się tak wydaje ), więc myślę, że On tu Ci doradzi co do tego połączenia.

Co do BB, nie słyszałem złej opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
kiedys jakis palmas sie przewijal na insomni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
na BF zobacz u chlopaków, maja korzystne ceny jochy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Widziałem już wcześniej suple z BF ale jakoś nie mam zaufania co do mieszanek tam oferowanych (głównie czy w środku jest to co piszą czy to co klepie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
podobno jest, rozmawiałem na ten temat wlasnie z kolega mdma, kupował tam joche teraz i jest w srodku co powinno , zagadaj z nim na pw od kogo bral dokladnie, na pewno ci odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Joha palmasa działała nawet, ale jeszcze nie ta pora żeby była w sieci za zimno.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Dobra aktualnie kasy brak na to co planowałem. Yohę dokupię w połowie miesiąca jak się uda.
Dlatego wybór teraz pozostaje między: Black Bombs vs Man Scorch vs Nutrex Lipo 6 Black ( z geranium).
Obecnie Bf ~14% według pomiaru, waga 89,5 z 93,5.

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-03-06 08:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BB bym brał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbiorowy TEST niesponsorowany?

Następny temat

Dobór zestawu

WHEY premium